You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

This post by "TRIGGER" (Wednesday, September 17th 2014, 12:21pm) has been deleted by the author himself (Wednesday, September 17th 2014, 12:30pm)

euridice

Intermediate

(4,042)

Reputation modifier: 8

• Send private message

612

Wednesday, September 17th 2014, 1:45pm

Что Вы предосудительного видите на этом фото?

613

Tuesday, September 23rd 2014, 8:38pm

Американка зробила собі третю грудь, щоб стати зіркою телебачення

Quoted

21-річна масажистка Жасмін Тридевіл з Тампи (США) заплатила 20 тисяч доларів, щоб хірургічним шляхом додати собі третю грудь у відчайдушній спробі стати зіркою реаліті-шоу.

Після операції вона найняла знімальну групу, яка документує "боротьбу" із зовнішнім світом жінки з трьома грудьми. Вона вже готує до відправки на MTV пілотні серії реаліті-шоу її власного виробництва, яке називається "Глечики Жасмін".

"Моя заповітна мрія - щоб це шоу було на MTV. Я заощаджую кожен цент для цього. Якщо це не спрацює, я не знаю, що буду робити", - сказала вона в інтерв'ю місцевому радіо.

Дівчина, яка лише нещодавно відсвяткувала своє 21-річчя, опублікувала у соціальній мережі десятки фотографій її нових грудей у виконаному на замовлення бікіні в спробі переконати, що операція дійсно була зроблена і це не фейк. При цьому вона каже, що причиною операції було зовсім не бажання прославитися.

"Я зробила це, тому що хотіла стати непривабливою для чоловіків. Тому що я не хочу більше побачень", - говорить вона.

:D %) :wall:
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

sovik

Intermediate

(1,268)

Reputation modifier: 12

• Send private message

614

Tuesday, September 23rd 2014, 9:11pm

Лучше бы она себе второй рот сделала )
Объективная журналистика не нужна во время войн. На нее нет заказчика.

This post by "zolotko" (Thursday, October 2nd 2014, 7:25pm) has been deleted by user "ReXX" (Thursday, October 2nd 2014, 7:59pm)

Ramzik

Professional

(15,001)

Reputation modifier: 13

• Send private message

616

Monday, November 3rd 2014, 4:53am

ReXX

Укробандерофашист

(30,430)

Reputation modifier: 19

• Send private message

617

Tuesday, November 4th 2014, 10:45pm

бабы созданы для готовки борща. так думают лугандоны.

618

Tuesday, November 4th 2014, 10:57pm

Надо бы еще обязать женщин носить паранджу, ибо нефиг соблазнять на улице чужих мужиков ополченцев своим видом.
Ведь женщина это хранительница домашнего очага, духовных скрепов и тому подобное.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Ramzik

Professional

(15,001)

Reputation modifier: 13

• Send private message

619

Tuesday, November 4th 2014, 11:06pm

Мозговой Алексей Борисович
О себе...

Quoted

В кабаках провожу я пол жизни,
Днём и ночью готов я кутить.