You are not logged in.

Reputation modifier: 16

• Send private message

881

Saturday, December 5th 2015, 1:45pm

Муж заходит в душ, в то время как его жена только закончила мыться. Раздается дверной звонок. Жена наскоро заворачивается в полотенце и бежит открывать. На пороге - сосед Боб. Только увидев её, Боб говорит: "Я дам Вам 800 долларов, если Вы снимете полотенце". Подумав пару секунд, женщина делает это и стоит перед Бобом голая. Боб дает ей 800 долларов и уходит. Жена надевает полотенце обратно и возвращается в ванную. "Кто это был?" - спрашивает муж., "Боб" - отвечает жена. "Прекрасно, - говорит муж, - он ничего не говорил про 800 долларов, которые мне должен?"

gentleman

Professional

(12,589)

Reputation modifier: 14

• Send private message

882

Monday, December 14th 2015, 9:23pm

Сидять москаль з українцем над річкою - рибу ловлять.
Коли це в обох клює. Тягнуть й витягають золоту рибку. Москаль за губу зачепив, а українець за хвоста.
Рибка каже:
- Москалю виконаю два бажання, бо він мене за губу зачепив, а українцеві - одне, бо він лише хвоста упіймав.
Москаль подумав, як би дошкулити українцеві та й каже:
- Хочу, чтоб вокруг Расеи был десятиметровый забор, как между Израилем и Палестиной. И еще хочу, чтоб в
Расее ни одного хохла не осталось.
Українець почухав потилицю й питає золоту рибку:
- А точно там жодного українця не лишилося?
- Точно, - віказує рибка.
- Ну тоді заливай бетоном до краю паркана.

gentleman

Professional

(12,589)

• Send private message

883

Monday, December 21st 2015, 8:06pm

До воріт раю підходить купка мододиків. До них виходить апостол Петро.
- Хто такі?
- Ми - салдати расійской арміі, пагіблі, защіщая Навароссію ат фашистко-бендеровскіх войск.
- Ідіть до біса в ад, брехуни. Я дивився LifeNews i RussiaToday. Російських військ на Донбасі немає...

884

Thursday, December 24th 2015, 7:33pm

Народный укропский анекдот :)
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

gentleman

Professional

(12,589)

• Send private message

885

Tuesday, January 5th 2016, 12:42am

В Карпатах туристи набирають воду зі струмка. Мимо проходить місцевий вуйко і каже туристам:
- Не пийте їі, вона отруєна!
- Что что? Ізвінітє, ми нє понялі?
- Я гаварю пєйтє, пєйтє... Атлічная вадічка

886

Wednesday, March 9th 2016, 12:42pm

- Привет!
- Привет!
- Что делаешь?
- Пресс качаю!
- А что это?
- Полезно для фигуры и для здоровья!
- Дай ссылку, я тоже скачаю …
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

gentleman

Professional

(12,589)

• Send private message

887

Tuesday, April 19th 2016, 8:56pm

Вуйко з'їздив по туристичній путівці у Іспанію і розповідає про кориду:
-Ну, арена така гарна, на трибунах іспанські чоловіки, усі такі гарні, спокійні... Іспанські жінки такі гарні, спокійні... Випустили на арену бика - великий такий бик, спокійний... Тореадор вийшов - гарний такий, спокійний... Аж ось тореадор дістав комуняцький прапор... І всі, холєра, наче поскаженіли!

gentleman

Professional

(12,589)

• Send private message

888

Friday, June 17th 2016, 7:33pm

Сидить у французькій в'язниці російський фанат. Заводять ще одного - терориста ІДІЛ. Фанат:
- Таваріщ майор, вас-то какім вєтром сюда занєсло?

889

Saturday, June 18th 2016, 1:51pm

This post by "Shratano" (Thursday, September 15th 2016, 12:30am) has been deleted by user "Охотник" (Thursday, August 3rd 2017, 11:06am) with the following reason: спамеры

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests