You are not logged in.

101

Wednesday, December 20th 2017, 6:49pm

Продовжуючи тему "Фуфломіцинів"

Німесулід явно недооцінений буржуями.
Дуже потужний знеболювальний та протизапальний препарат.
Доводилось пересвідчуватися на собі.
Я завжди тримаю його в своїй аптечці на всякий пожежний випадок.

Читав на форумах що наші співвітчизники за кордоном спеціально їздять в Україну/Росію щоб затарититсь цим препаратом, бо у них його не роблять і не призначають.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 16

• Send private message

102

Wednesday, December 20th 2017, 7:29pm

Читав на форумах що наші співвітчизники за кордоном спеціально їздять в Україну/Росію щоб затарититсь цим препаратом, бо у них його не роблять і не призначають.
Якщо нiмесулiд давно э в твоiй аптечці, то ти, мабуть читав, що вiн дуже гепатоксичний. Вживати треба обережно i виключно по iнструкцii. Я давно вимушений вживати нiмесулiд ( суглоби ). Дуже ефективний, також дуже ефективний, як знеболювач при зубному болi, як пiсляоперацiйний знеболювач.

Reputation modifier: 20

• Send private message

103

Wednesday, December 20th 2017, 7:40pm

Німесулід явно недооцінений буржуями.
Ну да, це не фуфломіцин, бо дієвий, але занадто токсичний.
"Еспрессо" там не дописали:

Quoted

Згідно із висновками, ризики, пов’язані із цим препаратом, значно перевищують його переваги. Його прийом слід обмежувати лише гострим болем та первинною дисменореєю. Довготривалий прийом, в тому числі при остеоартриті, не є рекомендованим.
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

104

Wednesday, December 20th 2017, 8:28pm

Я давно вимушений вживати нiмесулiд ( суглоби ). Дуже ефективний,

Розповім цікаву історію пов"язану з нашими лікарями та німесулідом.
У мене теж десь років 10 назад було запалення суглобів.
Боліло так що на ногу стати не міг.
Місцевий терапевт місяць мене лікувала ібупрофеном та гомеопатичною хернею під назвою Дискус Композитум, по 100 з чимось гривень за ампулу.
А воно поки лікуєся вдома наче ефект є, тільки вийшов на роботу знову ті ж проблеми.
Двічі лікарняний виписувала, потім розвела руками і сказала я не знаю що робити і відправила мене в Луганськ до обласного ревматолога.
Я за місяць на той сраний гомеопатичний композитум близько 2 тисяч грн угрохав з нульовим результатом.
А обласний лікар після всіляких аналізів та рентгенів взяв та й назначив німесулід на тиждень, щось близько 20 гривень за пластинку.
І все, через тиждень я вже майже бігав і забув що воно й боліло і по сей день.

А ще я інколи його використовую для збивання високої температури під час тяжких грипів, беру у порошку Німесил, бува вночі придавлює під 39 що вже не сила терпіти, далі можливі запаморочення і судороги.
1 таблетка і все, за півгодини падає до 37.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 16

• Send private message

105

Wednesday, December 20th 2017, 8:31pm

Я давно вимушений вживати нiмесулiд

На протязi 4-х рокiв, приблизно, вживав iндiйский Zelid , який вже мав 10-рiчнне закінчення строку... - i, верi гуд.
Розповім цікаву історію пов"язану з нашими лікарями та німесулідом.
У мене теж десь років 10 назад було запалення суглобів.
Боліло так що на ногу стати не міг.
Місцевий терапевт місяць мене лікувала ібупрофеном та гомеопатичною хернею під назвою Дискус Композитум, по 100 з чимось гривень за ампулу.
А воно поки лікуєся вдома наче ефект є, тільки вийшов на роботу знову ті ж проблеми.
Двічі лікарняний виписувала, потім розвела руками і сказала я не знаю що робити і відправила мене в Луганськ до обласного ревматолога.
Я за місяць на той сраний гомеопатичний композитум близько 2 тисяч грн угрохав з нульовим результатом.
А обласний лікар після всіляких аналізів та рентгенів взяв та й назначив німесулід на тиждень, щось близько 20 гривень за пластинку.
І все, через тиждень я вже майже бігав і забув що воно й боліло і по сей день.

Рокiв 15 чи 17 назад, сталась перша атака на суглоби. Я, як досвiдченний ( з дитинства ) ревматик, ледь дiстався аптеки ( Вiтал ), впав на cтiлець, i позвав до себе провiзора: " дайте менi все, що э вiд ревматизму" , вибрав Нiмесiн+ , i вiд тодi все Гуд.

• Send private message

106

Wednesday, December 20th 2017, 9:29pm

місяць мене лікувала ібупрофеном та гомеопатичною хернею під назвою Дискус Композитум, по 100 з чимось гривень за ампулу
І правда, чом би й не поколоть людину місяць гомеопатичною витяжкою зі свині з вітамінками і травами? Така собі юшка, тільки дуже розведена на воді :wall:
срезанная в лесу...

• Send private message

107

Tuesday, February 20th 2018, 2:48pm

Семен Єсилевський: Грипп и три большие разницы

Quoted

Провалявшись целую неделю с жестоким гриппом я постиг дзен - тотальная безграмотность и мракобесие населения в медицинских вопросах объйсняется не только плохой медициной как таковой, но и полнейшей вакханалией в информационном поле. Давайте проведем простейший эксперимент: зайдем в гугл в режиме инкогнито (чтобы не было перекоса за счет прошлых запросов) и поищем симптомы гриппа на трех языках: русском. украинском и английском. От разницы выдачи я, честно говоря, прифигел. Судите сами:

"Симптомы гриппа" на русском

rinza.ru - рекламный сайт фуфломицина "Ринза".
Вести.ру - информагенство.
Говносайт virusstop.com.ua - скрытая реклама имунофлазида и каких-то фитопрепаратов.
likar.info - единственный более-менее надежный источник в топ-5 выдачи.
amizon.ua - рекламный сайт фуфломицина амизон.

Итого: в топ-5 один адекватный источник, три рекламы фуфла и одно СМИ.

"Симптоми грипу" на украинском

ukrhealth.net - какой-то мутный аггрегатор о здоровье.
amizon.ua - рекламный сайт фуфломицина амизон.
"Женский портал" ywoman.ru - типичный малобюджетный говносайт с ЗОЖ, фитотерапией и диетами.
"Мамский" портал 4mama.ua .
Репортаж 24tv.ua - информагенство.

Итого: в топ-5 одна реклама фуфла, одно СМИ и три сайта-аггрегатора не вполне понятного качества. Уже лучше!

"Flu symptoms" на английском

webmd.com - один из лучших авторитетных источников медицинской информации в мире.
healthline.com - авторитетный медицинский аггрегатор
thecut.com - СМИ, ассоциированное с популярным журналом "The New York Magazine".
nhsinform.scot - внезапно, официальный Шотландский сервис медицинской информации.
usatoday.com - еще одно популярное СМИ.

Итого: три официальных или всемирно авторитетных источника, два популярных СМИ.

Как говорится, почувствуйте разницу - насколько сильно отличается англоязычное инфополе от русскоязычного. Достаточно сказать, что в англоязычной выдаче я даже на второй странице не обнаружил ни одного фуфломицина! Расскажите мне еще раз о том, кто же на самом деле продался бигфарме.

Мораль:

Если знаете английский - всегда ищите любую медицинскую информацию только на английском!
Если не знаете английского, то лучше искать на украинском. Но лучше учите английский.
На русском лучше вообще никогда и ничего не искать.
https://site.ua/yesint/11934-gripp-i-tri-bolshie-raznitsy/
срезанная в лесу...

108

Friday, April 6th 2018, 10:00pm

109

Monday, October 1st 2018, 8:49pm

Запам"ятайте!

Правда не зовсім зрозуміло при якій температурі можна вважати що розвився гіпертермічний синдром, 38, 39, 40?
І асфіксія і швидка приїде протягом години - поняття несумісні.
При асфіксії, якщо швидка приїде через годину, то тільки для того щоб констатувати смерть.

• Send private message

110

Monday, October 1st 2018, 9:26pm

І асфіксія і швидка приїде протягом години - поняття несумісні.
Судячи з картинки (маю сумніви щодо достовірності), протягом години приїде 112, асфіксія - це до 103
срезанная в лесу...

2 users apart from you are browsing this thread:

2 guests