You are not logged in.

Reputation modifier: 20

• Send private message

111

Tuesday, October 2nd 2018, 11:20am

Ось, власне, про що мова:

Quoted

Если коротко – "скорая" приезжает, если человек оказался в состоянии, которое угрожает его жизни (перечень ниже).

"Неотложка" – для остальных случаев. Такие бригады дежурят в районных больницах и поликлиниках, могут приехать быстрее и помочь в ситуациях, когда у ребенка, например, высокая температура и вы не знаете, что с этим делать.

С 1 сентября 2018 года для всех случаем будет работать единый номер 103
https://www.facebook.com/friendly.medici…92104671257663/

Цю таблицю слід читати не як два стовпчики із заголовками 103 та 112, а як два рядки: "в каких случаях вызывать 103" (і вже там список від "нещасних випадків" до "гострих психічних розладів") та "что делает 112?"
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

112

Friday, January 18th 2019, 8:46pm

(маю сумніви щодо достовірності)
О! Як виявилося, недарма!

Quoted

Деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що начебто з 1 січня 2019 року в Україні діють нові правила виклику екстреної допомоги. Зокрема, стверджували, що екстрену допомогу розділили на швидку та невідкладну допомогу, і викликати ці служби необхідно за різними номерами телефонів - 103 і 112 відповідно. Спростовуємо неправдиву інформацію, розповсюдження якої є особливо небезпечним. Адже це вводить в оману українців щодо шляхів звернення за необхідною медичною допомогою і може стати причиною самолікування та настання тяжких наслідків для здоров’я.
Правдиві факти про роботу швидкої допомоги у 2019 році:

1. Правила виклику екстреної медичної допомоги затверджені Наказом МОЗ від 1 червня 2009 року № 370. Зміни до цього нормативного акту не вносились, він є чинним на сьогоднішній день, і саме ним керуються диспетчери швидкої допомоги, приймаючи виклики.

2. Бригади «швидкої» надають допомогу у випадках, коли існує безпосередня загроза життю та здоров’ю людини. Існує перелік симптомів, які можуть свідчити про необхідність екстреної допомоги. Це, наприклад, раптовий розлад дихання, знепритомлення, біль у ділянці серця, значна зовнішня кровотеча тощо. У таких випадках необхідно викликати швидку допомогу за єдиним номером 103. Бригада екстреної медичної допомоги має прибути на місце події у містах – протягом 10 хвилин, у населених пунктах поза межами міста – протягом 20 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера.

3. Так звана “служба невідкладної допомоги” є однією з опцій надання медичної допомоги вдома в пацієнта. Рішення про її створення та підтримку приймає місцева влада. В тих регіонах, де працює така служба, є окремі номери, за якими можна викликати медиків або скористатись переадресацією виклику з номеру 103. Зазвичай, це місцеві номери і в жодному випадку - не номер 112. Крім того, якщо йдеться про неекстрений виклик у робочий час медичного закладу первинної допомоги, можна звернутись до свого сімейного лікаря.

4. Якщо на регіональному рівні не визначений механізм надання медичної допомоги в неекстрених випадках, до таких пацієнтів виїжджають бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги протягом 1 години з моменту отримання звернення. Наприклад, йдеться про такі стани, які не загрожують життю, як незначне підвищення температури чи тиску без додаткових симптомів, випадки загострення хронічних хвороб тощо.
http://moz.gov.ua/article/news/antifejk-…vidkoi-dopomogi
срезанная в лесу...

113

Thursday, February 14th 2019, 3:05pm

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Securom

Beginner

(41)

Reputation modifier: 4

• Send private message

114

Monday, February 18th 2019, 9:11pm

Вот только есть негласный приказ не назначать бесплатные исследования, особенно лабораторные, поскольку бабосик на эти исследования идет из бюджета тех самых врачей.

Reputation modifier: 16

• Send private message

115

Monday, February 18th 2019, 9:25pm

поскольку бабосик на эти исследования идет из бюджета тех самых врачей.

Вы это можете подтвердить ссылкой на какой-нить источник?
Негласные указания мы никак не можем проверить, но....про проплату участковыми ( первичными) врачами ....как-то не верится. Если это так, то анализы будут ограничены первичными врачами до минимальных: моча, кот. выльют в унитаз, не анализируя ( ведь лаборатории это тоже пофиг? - ну, и, кал ( без него никуда) - в туда же 8-)
остальные анализы - в фрмбтст, куда мы и так уже привыкли обращаться
Хотя... Фсё может быть ...Никто, ну, вот, соФсем никто не был заинтересован в качественном лечении без дополнительного набития врачебного кармана...Куда окончательно приведет эта реформа в условиях укроцентрализованной коррупции?

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Feb 18th 2019, 9:40pm)

116

Tuesday, February 19th 2019, 10:59am

поскольку бабосик на эти исследования идет из бюджета тех самых врачей.

Не більше ніж слухи.
Бабоси виділяються із держбюджету МОЗ по принципу "Гроші ходять за пацієнтом".
Супрун про це розповідає вже півтора року.
Тобто лікар заповнює певну електронну форму на кожного пацієнта куди і прописує назначені ліки та аналізи.
І вартість цих послуг потім повністю компенсується державою.
Лабораторія яка знаходиться в складі лікарні, то напевно гроші перечислюються на рахунок лікарні.
Від кількості виписаних ліків та аналізів зарплатня лікаря не становиться ні більша ні менша.

Quoted

Куда окончательно приведет эта реформа в условиях укроцентрализованной коррупции?

Я надіюся що корупція буде майже повністю подолана в цій сфері.
Корупції вже нанесений сильний удар, вийшли із тіньового обороту десятки мільйонів гривень коли Супрун запровадила централізовану закупку ліків державою за допомогою зовнішніх міжнародних відомих в світі організацій.
На кожній позиції ліків була завищена ціна майже в 2 рази, а на спеціалізованих ліках для раку, діабету ця різниця сягала й значно більше.
Медмафія в шоці 2 рік. Тому і намагаються всіляко торпедувати Супрун. Наприклад остання атака заказана оппоблоком руками Мосійчука. Я про судовий позов про подвійне громадянство.
До#батися по суті роботи міністра ні до чого, вирішили висосати проблему буквально з пальця, чи з іншого місця Шляшка.))
Хоча певні лазійки ще є звичайно.
Наприклад Міноборони досі закуповує медикаменти самостійно у приватних українських фірм на тендерах.
І часто чомусь перемогу у цих тендерах отримують фірми прокладки від таких стовпів медмафії як Богомолець/Бахтеєва/Тодуров
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

This post has been edited 3 times, last edit by "TRIGGER" (Feb 19th 2019, 11:14am)

ReXX

Укробандерофашист

(29,865)

Reputation modifier: 19

• Send private message

117

Tuesday, February 19th 2019, 11:31am

Корупції вже нанесений сильний удар, вийшли із тіньового обороту десятки мільйонів гривень коли Супрун запровадила централізовану закупку ліків державою за допомогою зовнішніх міжнародних відомих в світі організацій.
На кожній позиції ліків була завищена ціна майже в 2 рази, а на спеціалізованих ліках для раку, діабету ця різниця сягала й значно більше.
Медмафія в шоці 2 рік. Тому і намагаються всіляко торпедувати Супрун

прикро, що це настільки очевидно, а досі люди кричать, що Супрун - "проводить експерименти над українцями", "схожа на смерть" і все таке інше.

до речі, цікаво, що у 21 сторіччі у країні Європи люди судять міністра за зовнішнім виглядом, чи не так?

• Send private message

118

Tuesday, February 19th 2019, 2:53pm

негласный приказ
Це як?

бабосик на эти исследования идет из бюджета тех самых врачей.
Що таке "бюджет врачей"? Єслі врач назначить ЕКГ, то звідкіля на це підуть гроші?

Словом, хочу подробиці, а ще краще, дайте першоджерело

прикро, що це настільки очевидно, а досі люди кричать, що Супрун - "проводить експерименти над українцями", "схожа на смерть" і все таке інше.
Я на 90% впевнений, що всі ці меми вкидують із-за парєбріка, а далі вже хто не вміє фільтрувати інформанцію, той "інфікується" і сам сприяє поширенню
срезанная в лесу...

This post has been edited 2 times, last edit by "Охотник" (Feb 19th 2019, 4:11pm)

Securom

Beginner

(41)

Reputation modifier: 4

• Send private message

119

Tuesday, February 19th 2019, 7:57pm

Не більше ніж слухи.

Вы это можете подтвердить ссылкой на какой-нить источник?

Не більше ніж слухи.

Словом, хочу подробиці, а ще краще, дайте першоджерело

Хотите верьте, хотите нет. Я и так Вам много сказал :D . По-поводу ссылки на первоисточник - вот Вам google.com - поищите значение слова "негласный" :D

• Send private message

120

Tuesday, February 19th 2019, 8:21pm

Я чудово знаю значення слова "негласный", цікавить першоджерело, з якого відомо, що "бабосик на исследования идет из бюджета врачей".
срезанная в лесу...

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests