You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

122

Saturday, March 2nd 2019, 3:33am

Фармкомпанії вводять в оману українців: названі небезпечні препарати

Quoted

Понад три останні роки ми вивчаємо характеристики імунотропних лікарських засобів (імуномодулятори, імуностимулятори) й тих ліків, які позиціонуються громадянам для лікування грипу та ГРВІ з подальшим інформуванням споживачів.

Ці лікарські засоби потужно рекламуються і масово застосовуються населенням. Проте, результати наших досліджень не втішають. Контрольно-дозвільна система обігу ліків в Україні ще не запобігає насиченню фармацевтичного ринку та медичному застосуванню ліків з недостатньою доказовою базою їх безпечності та ефективності.

Quoted

Для чого ж фармацевтичні виробники намагаються "впихнути" такі показання (часто не доведені ні науково, ні експериментально) в інструкції власних препаратів? Це дає їм можливість на законних підставах розказувати про такі властивості у рекламі, вводити в оману споживача, а лікарям і фармацевтам рекомендувати такі препарати споживачам.
І як наслідок таких маніпуляцій, у 2014 році українці витратили на препарати лише з підгрупи прямої противірусної дії 31,2 млн. дол., у 2015 – 18,7 млн. дол. та ще 22,8 млн. дол. і 11,7 млн. дол. відповідно на препарати інших підгруп, де вказано лікування грипу.

Детальніше, повна стаття тут.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 20

• Send private message

123

Saturday, March 2nd 2019, 12:19pm

Quoted

Абсолютно незрозуміло (з точки зору доказової медицини і механізму дії), яким чином гомеопатичні препарати можуть лікувати грип та ГРВІ.
Це дійсно незрозуміло, але з іншого боку, якщо людина лікується за рецептами із реклами або ж якісь лікарі ігнорують медичні протоколи МОЗ, де чорним по білому вказано, що це фуфло, то хто кому винен?
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

This post has been edited 1 times, last edit by "Охотник" (Mar 2nd 2019, 3:15pm)

124

Saturday, May 25th 2019, 9:29pm

Епідемічний ахтунг.

У нашому місті спалах епідемії кору. На Южній, захворіло на даний момент 9 дітей і один дорослий. Школа номер 4 закрита на карантин.
Всі захворівші із багатодітної сім"ї Свідків Ієгова. Здається їхня віра забороняє вакцинування, типу Бог допоможе.
Але чомусь не допоміг. Так що якщо хто ще не привитий бігом вакцинуйтесь.

Джерело.

Супрун каже що вакцинуватись можна безплатно в поліклініках -

Джерело.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

ReXX

Укробандерофашист

(30,314)

Reputation modifier: 19

• Send private message

125

Monday, May 27th 2019, 9:35am

Всі захворівші із багатодітної сім"ї Свідків Ієгова. Здається їхня віра забороняє вакцинування, типу Бог допоможе.

Reputation modifier: 16

• Send private message

126

Tuesday, May 28th 2019, 9:30pm

Свідків Ієгова. Здається їхня віра забороняє вакцинування, типу Бог допоможе.
Але чомусь не допоміг.
Допоміг...регулює єпідемії, і, взагалі невідкладні медичні втручання на свій розсуд.
Я, взагалі від єговської віри хєрєю: - в них там взаємна любов, всі брати і сестри, а допомога заборонена...як вони у власному, особистому розсуді осмислюють такі трагічні події, як втрата близьких, дітей? Де базові інстинкти? - ну, не з"являються ж ієгови на світ за народженням, Іх задовбує в секту життя...
Якщо відсутній ( заборонений) базовий інстинкт самозбереження, то навіщо їм дозволений інстинкт розмноження?
Їхній бог - велика і мерзотна наволочь! Він надає можливість своїй пастві отримувати задоволення від процесу розмножування, а собі залишив (виключно) задоволення розпоряджуватись їх смертями! Християнський бог, дещо, такий же, але ж він не проти лікування?

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (May 29th 2019, 4:16pm)

• Send private message

127

Monday, September 16th 2019, 12:46pm

Як щось піде не так, I’ll be back: велике інтерв’ю Уляни Супрун

Quoted

"Ви займали політичну посаду три роки, і напевно були випадки, коли хотіли щось сказати, але не могли в силу того, що виконували обов’язки міністра…" – так ми почали розмову з Уляною Супрун, яка віднедавна перестала очолювати Міністерство охорони здоров’я.

"Скільки у вас часу?" – сміється вона, сидячи навпроти нас у Pizza Veterano, куди часто заходить. Їй є що сказати.

У великому інтерв’ю після відставки Уляна Супрун розповідає "Українській правді. Життя" про те, як три роки змінювався МОЗ та політичні взаємодії, які не були відомі широкому загалу.

Також вона пригадує, як побили її чоловіка через зміну ректорів в медичних університетах та характеризує опонентів і нове керівництво МОЗ.
Далі: https://life.pravda.com.ua/health/2019/09/16/238225/
срезанная в лесу...

• Send private message

128

Friday, October 11th 2019, 12:37pm

Quoted

Міністерство охорони здоров‘я України хоче відновити інститут головних спеціалістів.

“Мені соромно визнати, що я як заступник міністра, який курирує лікувальний напрямок, не можу назвати, перебуваючи 1,5 місяця в міністерстві, прізвище головного фтизіатра країни. Тому що інститут головних спеціалістів був повністю знищений. Я не знаю, хто головний хірург країни, немає головного терапевта, головного кардіолога, головного інфекціоніста, головного по лікуванню ВІЛ-СНІД... Ми зараз щонайперше збираємося відновити інститут головних спеціалістів” — повідомив заступник міністра охорони здоров‘я Михайло Загрійчук. http://bit.ly/2MsRQhN

Коли ти живеш “по панятіям”, завжди мусить бути хтось головний і хтось підлеглий. Довгий час в Україні існувала система головних позаштатних спеціалістів МОЗУ. Це були такі собі ключові лікарі в країні з певної спеціалізації. Важливими були авторитет, науковий ступінь і репутація спеціаліста в конкретній галузі. Головному спеціалісту підпорядковувалися також і регіональні, що створювало своєрідну мережу підлеглих. Така практика була започаткована в Совєцькому Союзі. В жодній розвиненій країні світу не існує чогось подібного.

Головними спеціалістами МОЗУ дуже сильно хотіли ставати не лише через престижність, але й через можливість впливу (а точніше формування) списків для закупівель ліків чи обладнання міністерством. Було дуже легко “домовитись” з однією людиною про включення чи навпаки не включення чогось у номенклатури закупівель.

По суті одна людина обирала назви і типи препаратів, які закуповувала держава для всієї країни, по конкретному напрямку. Ця сама людина також мала змогу впливати як і скільки тих чи інших ліків буде розподілено в регіони чи окремі заклади. Саме в таких умовах в часи Богатирьової на тендерних домовленостях, які вирішувалися за закритими дверима, розкрадалися сотні мільйонів коштів платників податків. http://bit.ly/2B1ycnX

Попри це один лікар в статусі позаштатного спеціаліста вирішував, які протоколи потрібні для його спеціальності, вимоги до лікарів щодо спеціалізації, робив рішення стосовно того, що лікарям вчити, які курси та навчання проходити.

Такі умови створили не одного корупційного монстра, які роками сиділи на потоках, мали золоті таблички на дверях кабінетів “головний лікар країни“, при цьому мали беззаперечний авторитет і славу.

У 2017 році ми це змінили та передали повноваження головних спеціалістів експертним групам МОЗ України. http://bit.ly/35odIDG Такі групи складаються не з однією особи, а цілої групи компетентних фахівців з різних галузей медицини. Групи зазвичай затверджувалися на строк виконання покладених завдань, але не більше ніж на шість місяців. Учасники цих груп експертів також повинні декларувати конфлікт інтересів. Але чомусь такий стан речей не влаштовує нове керівництво МОЗУ.

Перші тривожні сигнали відновлення старих схем ми вже спостерігали. Наприкінці минулого місяця радниця міністра Ольга Голубовська (у минулому — головний позаштатний спеціаліст МОЗУ по напрямку “інфекційні захворювання” часів Богатирьової) чинила тиск на держслужбовців, вимагаючи включити її до складу експертів по визначенню номенклатур, та наполягала на необхідності закупівлі конкретного дороговартісного препарату. Сьогодні стало відомо, що вона отримувала кошти від єдиної фірми виробника конкретно цього препарату. Вона не вбачає в цьому ніякого конфлікту інтересів. https://bit.ly/33j6Tl1

Почути та врахувати експертні думки можна і без надання статусу головного лікаря країни. Знайти необхідну інформацію чи статистику теж можливо без людини зі статусом “головного”. Але без відновлення цього інституту значно важче працювати “по панятіям” як у старі хороші часи.
Уляна Супрун
срезанная в лесу...