You are not logged in.

• "petrov7645" started this thread

Reputation modifier: 1

• Send private message

1

Wednesday, February 11th 2015, 6:04pm

Пылесос LG стал плохо всасывать

Есть в пользовании такой пылесос LG V-C7920HQ, внезапно перестал нормально всасывать, весь мусор на полу! Чистка фильтров, проверка шланга и щетки ничего не дали, при это тяга перед фильтром двигателя была нормальной. Как оказалось причина была в ослабевших уплотнителях мусоросборника. Решено было в середину этих уплотнителей добавить силикона. Теперь тяга как надо!
petrov7645 has attached the following images:
  • DSC00160.JPG
  • DSC00165.JPG
  • DSC00166.JPG

Reputation modifier: 16

• Send private message

2

Saturday, July 27th 2019, 7:32am

Самсунг, погана, слабка тяга. Розборка показала, що було чимале підсмоктування повітря через нещільну посадку всмоктуючого блоку на корпус ( товстий шар пилу там, де його не повинно бути ). Повітря вихлопу отдразу тепле, підозра на надвисоке іскріння. Розібрав...ну з однієї щітки тянулась іскра 1-1,5 см....розібрав, щітки без зносу, добрі, однакової довжини...Зашліфував, заполірував, зібрав двигун, і, ввімкнув на малому режимі - добре, і...як останній дурень, дав повні оберти на голому двигуні, без крильчатки, тобто, без навантаження....Двигун засвистів, на 50 000 обертів, іскродуга розтеклась по колу колектора, самозамкнулась, і двигун здох. Новий двигун , трохи більшої потужності також не дає тяги, пил в циклоні навіть не обертається. Посадив всмоктуючий блок на корпус на силікон, то ясно, але нема діла...Кнопкореостат керування потужності закоротив - те ж саме...остався єлектронний блок...Що в ньому може бути? Він працює , регулює, але не дає потужності, не дає обертів, що відчувається навіть по звуку працюючого пилососа. Ясна річ, я включу сьогодня двигун до мережі без блока керування, через звичайний розгонний модуль, і воно запрацює, але єл.блок пилососа мене вражає: - як би згорів, то не працював би?

• Send private message

3

Saturday, July 27th 2019, 2:21pm

включу сьогодня двигун до мережі без блока керування, через звичайний розгонний модуль, і воно запрацює

Не запрацювало й напряму.Не знаю , що думати...Патріарх пилососів Сатурн 440 Вт втягує втричи потужніше :(

• Send private message

4

Saturday, August 3rd 2019, 9:58pm

Виявилось, що, з самого початку, я не закрив кришкою нижній хвільтр... :(
------------------------------------
Спалив двигун, купив новий, більш потужний, спалив міні-компутер ( універсальну плату керування Самсунг), встановив плату керування з якогось простішого ( дуже простішого ), з смітника, пилососа,+ повільний розгін двигуна...тепер всьо харашо...

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Aug 4th 2019, 8:53am)