You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "fiks" started this thread

Reputation modifier: 16

• Send private message

1

Friday, August 17th 2018, 7:37am

Т2 за 300 Евроскай 15 + ЮСБ вафля

Как Т2 работает безупречно, IPTV - через час зависает от перегрева. Греется приставка в районе USB порта, сам порт, вафля, и антенное гнездо. Уже отсылал продавцу по причине неопределяемости вафли, прислал исправное, но забыл пометить, ту же коробочку и вафлю, или другую.
Зависшую от перегрева приставку перевключаем, и оно работает, но недолго, и все опять. Вчера вечером ( в кухне жара ), достал из морозилки кусок замороженного продукта, на него положил приставку - заработало без сбоев. Читал, что нужно удлинять USB вафлю, чтобы не грелась - так это она зависает? Или лучше на приставку напялить кулерочек соответствующего размера и не париться?

2

Friday, August 17th 2018, 9:26am

Или лучше на приставку напялить кулерочек соответствующего размера и не париться?

Це найкращий вихід. Ти ж не знаєш точно що перегрівається, отже треба охолоджувати всю плату.
Можу по дружбі підігнати такий маленький вентиляторчик, тільки він на 5 вольт.
Зроби щось таке -

ПиСи: Можна і радіатор поміняти якщо впевнений що перегрівається якась конкретна мікросхема, процессор наприклад.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

3

Friday, August 17th 2018, 3:34pm

Можу по дружбі підігнати такий маленький вентиляторчик, тільки він на 5 вольт.

в приладі нема зайвого юсб, але можна цей кулерок заживити від зарядки телефонної, їх вже зібралось чимало вдома. А доки з ранку ввімкнув, поставив вертикально, пів-дня працює, і нормально, хоча і гріється теж, але трохи менше. Справа в тому, що верхня сторона пристрою має дуже малі вентиляційні отвори, а бокові и нижня- досить великі, тому в стоячому положенні є вентиляція.

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Sep 27th 2018, 8:33pm)

• Send private message

4

Friday, September 14th 2018, 3:19pm

З"ясувалось, що напруга живлення цього диво-приладу становить як раз 5 вольт. Спроба підключити цей кулєрок, наприклад, до USB, не вдалась, бо напруга 5 В на USB є і в вимкненному стані, тому паяти дроти живлення кулєрка до плати USB не мало сенсу. Де взяти 5 В в іншому місті плати я не знаю. Припаяв тупо до плати гнізда штекера живлення. Ясна річ, треба вимикати весь прилад з розетки, незручно, але це те ж саме, що вмикати-вимикати кулєрок з окремим живленням, а без примусового охолодження ніяк, дуже гріється. Кулєрок заживлений через ніхромову спираль, що має опір 10 Ом - для зменшення обертів і шуму до комфортного.
fiks has attached the following images:
  • DSC06660.JPG
  • DSC06661.JPG

This post has been edited 4 times, last edit by "fiks" (Sep 14th 2018, 7:45pm)

Reputation modifier: 18

• Send private message

5

Monday, September 17th 2018, 6:41pm

З"ясувалось, що напруга живлення цього диво-приладу становить як раз 5 вольт. Спроба підключити цей кулєрок, наприклад, до USB, не вдалась, бо напруга 5 В на USB є і в вимкненному стані, тому паяти дроти живлення кулєрка до плати USB не мало сенсу. Де взяти 5 В в іншому місті плати я не знаю. Припаяв тупо до плати гнізда штекера живлення. Ясна річ, треба вимикати весь прилад з розетки, незручно, але це те ж саме, що вмикати-вимикати кулєрок з окремим живленням, а без примусового охолодження ніяк, дуже гріється. Кулєрок заживлений через ніхромову спираль, що має опір 10 Ом - для зменшення обертів і шуму до комфортного.

оо. а такие антеннки на юсб где-то продаются для приставок?
Я видала такую чепуху, по сравнению с которой, эта чепуха — толковый словарь. ©

• Send private message

6

Monday, September 17th 2018, 7:25pm

оо. а такие антеннки на юсб где-то продаются для приставок?

так везде https://www.google.com.ua/search?client=…=UTF-8&oe=UTF-8 Не имея опыта, просто купил самую дешёвенькую. Наверное, их нужно сначала внимательно изучить, какая мощнее - лучше...? Воткнул эту свою дешевенькую антеннку-адаптер, для пробы, в свой ПК, и...выпал из кресла:- скорость была 2-3 Мгб, хотя роутер находился рядом, 50 см ...ахаха

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (Sep 17th 2018, 8:05pm)

7

Monday, September 17th 2018, 8:22pm

Не имея опыта, просто купил самую дешёвенькую. Наверное, их нужно сначала внимательно изучить, какая мощнее - лучше...? Воткнул эту свою дешевенькую антеннку-адаптер в свой ПК, и...выпал из кресла:- скорость была 2-3 Мгб, хотя роутер находился рядом, 50 см ...ахаха

Угу, часто такі мініадаптери виявляються фуфлом.
Тому так, треба придивлятися до коментарів людей які вже купували.
Я наприклад брав таку малюсіньку WiFi піпку на Алі за 90 гривень.

Працює швидко як самольот, 50 мегабіт видає запросто, і то, тест впирається у полосу пропускання мого тарифу, насправді вона ще швидша.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

8

Monday, September 17th 2018, 8:46pm

А как эта "пипка" правильно называется?
Ее просто воткнуть надо будет в ноут или телек?
и все ли будут работать с приставкой Х96 ?

This post has been edited 1 times, last edit by "kirova" (Sep 17th 2018, 9:02pm)

Fantom_

Intermediate

(4,356)

Reputation modifier: 12

• Send private message

9

Monday, September 17th 2018, 9:23pm

https://ru.aliexpress.com/item/HIPERDEAL….2adc33edS04qUM

• Send private message

10

Monday, September 17th 2018, 9:33pm

https://ru.aliexpress.com/item/HIPERDEAL….2adc33edS04qUM

Вы ее советуете? Под приставку Х96 мини подойдет?

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests