Вы не авторизованы.

Месторасположение: Рубежное, Харьков

Модификатор репутации: 20

• Отправить личное сообщение

51

22.01.2019, 15:11

Красавці)) А шо ж, на мобільник смска не прилітала? Без жодної верифікації могли списати? :scratch:
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

fiks

Старейшина

(27,688)

• "fiks" создал эту тему

Модификатор репутации: 15

52

22.01.2019, 16:08

А шо ж, на мобільник смска не прилітала?

Ні, не було. Можливо, прилетіла би, якщо б процес сплати не зупинився, а продовжувався, ми знаємо, що веріфікація платежу, звичайно, відбувається як останній крок...А, втім, хтозна. Зараз подзвоню в Приват...
В Приваті припустили, що, в процесі сплати тестової гривни, я десь не звернув уваги на повідмлення про те, що, фактом сплати я одночасно даю згоду на подальші автоматичні списання. Те повідомлення могло бути замасковане дрібними літерами, коротким, або миттєвим часом знаходженням на екрані, ну і таке інше. Також в Приваті сказали, що веріфікація через СМС в такому разі не потрібна, бо я десь там, замасковано, від неї відмовився сам. Врятував мене мізерний ліміт до сплати в інеті, але, якщо я спробую купити щось інще, і зміню ліміт, то грошики можуть злетіти з рахунку.
Порадили зайти на сайт Світ.ТВ, відмовитись від автоматичних послуг, або зайти в Приват і змінити картку.

Сообщение редактировалось 1 раз(а), последний раз пользователем "fiks" (22.01.2019, 21:38)

fiks

Старейшина

(27,688)

• "fiks" создал эту тему

53

22.01.2019, 22:06

Світ.ТВ усвідомив безгруновність своїх люб"язностів, і наглухо заблокувався - тільки через сплату. Завтра бу з"ясовувати, залок по меілу, чи по ІР :D - є ще декілька номерів телехвонів, що можна прив"язати до спробного періоду, але тут вже треба бути обережним і уважним: - ні в якому разі не слід використовувати ті карти, звідки йде перша ( тестова, чи ні ) сплата, що тії карти не керуються в і-нет банкінгу ....
А , Я , вже, й не знаю таких і-нет банкінгів, що там щось керується...М-лять...

fiks

Старейшина

(27,688)

• "fiks" создал эту тему

54

26.01.2019, 16:44

Світ.ТВ усвідомив безгруновність своїх люб"язностів, і наглухо заблокувався - тільки через сплату

Сьогодня зранку дзвінок з Киіва 0443545037, "доброе утро, Свит.ТВ, не спешите бросать трубку"..Ні, кажу, розмови не буде. :D