You are not logged in.

• "fiks" started this thread

Reputation modifier: 16

• Send private message

1

Friday, April 12th 2019, 9:46am

Сонячна батарея

10 років тому з'явилась перша згадка на форумі про зарядку, і більш я нічого не знайшов

Quoted

купил солнечные батареи буду клепать зарядное на мобилку
будет первая мобилка с зарядкой от солнца в Рубежном :)
боримся за природу
Заклопотався, взв'язку з придбанням більш енергоспоживаючого телефона, проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж. Заряджати від автоакума весь час неможливо, бо треба, як мінімум, раз на тиждень заводити двигун і півгодини газувати на галявині, де відпочивають люди і ти сам. Отож, солар пенел. Не маючі довіри до китайтцьких характеристик ( вже вляпався, купивши павербанку з "соларпенел" :( ), вирішив єксперементально підібрати загальну площу панелі, достатьню для заряджання смарта в умовах відсутності яскравого сонця, мінливої хмарності, тіні від дерев, і таке інше. Першої кількості заказаних єлементів не було достатньо, дозаказав ще, і, нарешті вийшло таке: Сонце скрізь туман, сьогодня, о 9-й ранку, на 6 вольтах( всі 6 вольтні панелі увімкнуті паралельно) дало струм заряджання приблизно 0,5 а, це дуже добре. На 18 вольтах працює гірше, струм менший. Отож, загальна площа панелі складає 24х33 см, вона є достатньою ( первісно достатньою, можна добавляти площу, керуючись вже власними смаками і потребами, і спираючись на цей реальний досвід ). Зараз на базарі зїявились сонячні панельки з акумами, і без, їх розміри викликають в мене сміх. Ну, і ціна питання не менш важлива, особливо тоді, коли гроші витрачені, а результату нема.
fiks has attached the following images:
  • IMG_20190412_103852.jpg
  • imgonline-com-ua-Compressed-temPpMHjeM5.jpg

This post has been edited 7 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 10:08am)

ReXX

Укробандерофашист

(29,726)

Reputation modifier: 19

• Send private message

2

Friday, April 12th 2019, 10:27am

проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж.

буду до тебе на "плёнку" приходити чи припливати і заряджати :D

• Send private message

3

Friday, April 12th 2019, 10:40am

проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж.

буду до тебе на "плёнку" приходити чи припливати і заряджати :D

Припливати - швидше. Але я думаю звідти забиратись - данецкий контингент ...

Reputation modifier: 20

• Send private message

4

Friday, April 12th 2019, 11:16am

Першої кількості заказаних єлементів не було достатньо, дозаказав ще, і, нарешті вийшло таке: Сонце скрізь туман, сьогодня, о 9-й ранку, на 6 вольтах( всі 6 вольтні панелі увімкнуті паралельно) дало струм заряджання приблизно 0,5 а, це дуже добре.
А якщо поздирати оті захисні (чи гарантійні? як там вони називаються...) пльоночки?))
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

5

Friday, April 12th 2019, 12:39pm

А якщо поздирати оті захисні (чи гарантійні? як там вони називаються...) пльоночки?))
Здеру потім. Зараз все в стадії перевірок, буду добавляти ще окремий регульований ( контролером) вихід напруги, ще треба клеми нерегульованих виходів ( без контролерів) - спробую заряджати малопотужні акуми 6 або 12 вольт. Звісно, що пльонки мають відбивати якусь частину єнергії, ця частина тим більша, чим більше кут падіння променів на панель.

• Send private message

6

Friday, April 12th 2019, 2:38pm

ще один тест:- 15-30, після дощу, світло на панель дає тількі світлохмарне небо, сонце вже в вікно не світить - відкотилося на Захід. Зарядка смарта вмикається, про що свідчіть звуковий сигнал, струм мінімальний, але він є, що й треба було....задоволений, як слон 8-)
fiks has attached the following images:
  • IMG_20190412_152629.jpg
  • imgonline-com-ua-Compressed-jYxyRXUadfHN.jpg

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 2:45pm)

7

Friday, April 12th 2019, 6:25pm

Наколупай із поламаних ноутбучних батарей елементів 18650 і зроби ще й повербанк. Десяток таких елементів вже буде 20-25 ампер часів.
Тільки контроллер заряду треба спеціальний, а то вони полюбляють загорятися і вибухати при перезаряді, перегріві.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

8

Friday, April 12th 2019, 8:07pm

Наколупай із поламаних ноутбучних батарей

Так, я збирався торкнутися цього питання, я вже чув про таке. Мій товариш зараз занурився в тему таких батарей, але , щоб пристосовувати їх для електроскутерів, згодом я буду з ним обговорювати цю тему. Але й тут бу вдячний за всі поради. :)

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 8:14pm)

9

Friday, April 12th 2019, 11:52pm

Мій товариш зараз занурився в тему таких батарей, але , щоб пристосовувати їх для електроскутерів,

Ти дивись для електроскутерів такі батареї досить небезпечні. Якщо на колінці зібрати то може епічно полихнути .
Треба ставити БМС балансири, запобіжники, термозахист, паяти бажано контактною сваркою, інакше вийде ось так -
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

10

Saturday, April 13th 2019, 8:44am

Ти дивись для електроскутерів такі батареї досить небезпечні.

та отож...я більш схиляюсь до звичайних кислотних або лужних акумів. треба вивчати питання, бажано б використати такі , якщо найду за пиво. Нема бажання збільшувати вартість системи.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests