You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "fiks" started this thread

Reputation modifier: 16

• Send private message

1

Friday, April 12th 2019, 9:46am

Сонячна батарея

10 років тому з'явилась перша згадка на форумі про зарядку, і більш я нічого не знайшов

Quoted

купил солнечные батареи буду клепать зарядное на мобилку
будет первая мобилка с зарядкой от солнца в Рубежном :)
боримся за природу
Заклопотався, взв'язку з придбанням більш енергоспоживаючого телефона, проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж. Заряджати від автоакума весь час неможливо, бо треба, як мінімум, раз на тиждень заводити двигун і півгодини газувати на галявині, де відпочивають люди і ти сам. Отож, солар пенел. Не маючі довіри до китайтцьких характеристик ( вже вляпався, купивши павербанку з "соларпенел" :( ), вирішив єксперементально підібрати загальну площу панелі, достатьню для заряджання смарта в умовах відсутності яскравого сонця, мінливої хмарності, тіні від дерев, і таке інше. Першої кількості заказаних єлементів не було достатньо, дозаказав ще, і, нарешті вийшло таке: Сонце скрізь туман, сьогодня, о 9-й ранку, на 6 вольтах( всі 6 вольтні панелі увімкнуті паралельно) дало струм заряджання приблизно 0,5 а, це дуже добре. На 18 вольтах працює гірше, струм менший. Отож, загальна площа панелі складає 24х33 см, вона є достатньою ( первісно достатньою, можна добавляти площу, керуючись вже власними смаками і потребами, і спираючись на цей реальний досвід ). Зараз на базарі зїявились сонячні панельки з акумами, і без, їх розміри викликають в мене сміх. Ну, і ціна питання не менш важлива, особливо тоді, коли гроші витрачені, а результату нема.
fiks has attached the following images:
  • IMG_20190412_103852.jpg
  • imgonline-com-ua-Compressed-temPpMHjeM5.jpg

This post has been edited 7 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 10:08am)

ReXX

Укробандерофашист

(29,769)

Reputation modifier: 19

• Send private message

2

Friday, April 12th 2019, 10:27am

проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж.

буду до тебе на "плёнку" приходити чи припливати і заряджати :D

• Send private message

3

Friday, April 12th 2019, 10:40am

проблемою його заряджання на тривалому ( 2-3 тиждня) відпочінку там, де нема електромереж.

буду до тебе на "плёнку" приходити чи припливати і заряджати :D

Припливати - швидше. Але я думаю звідти забиратись - данецкий контингент ...

Reputation modifier: 20

• Send private message

4

Friday, April 12th 2019, 11:16am

Першої кількості заказаних єлементів не було достатньо, дозаказав ще, і, нарешті вийшло таке: Сонце скрізь туман, сьогодня, о 9-й ранку, на 6 вольтах( всі 6 вольтні панелі увімкнуті паралельно) дало струм заряджання приблизно 0,5 а, це дуже добре.
А якщо поздирати оті захисні (чи гарантійні? як там вони називаються...) пльоночки?))
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

5

Friday, April 12th 2019, 12:39pm

А якщо поздирати оті захисні (чи гарантійні? як там вони називаються...) пльоночки?))
Здеру потім. Зараз все в стадії перевірок, буду добавляти ще окремий регульований ( контролером) вихід напруги, ще треба клеми нерегульованих виходів ( без контролерів) - спробую заряджати малопотужні акуми 6 або 12 вольт. Звісно, що пльонки мають відбивати якусь частину єнергії, ця частина тим більша, чим більше кут падіння променів на панель.

• Send private message

6

Friday, April 12th 2019, 2:38pm

ще один тест:- 15-30, після дощу, світло на панель дає тількі світлохмарне небо, сонце вже в вікно не світить - відкотилося на Захід. Зарядка смарта вмикається, про що свідчіть звуковий сигнал, струм мінімальний, але він є, що й треба було....задоволений, як слон 8-)
fiks has attached the following images:
  • IMG_20190412_152629.jpg
  • imgonline-com-ua-Compressed-jYxyRXUadfHN.jpg

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 2:45pm)

7

Friday, April 12th 2019, 6:25pm

Наколупай із поламаних ноутбучних батарей елементів 18650 і зроби ще й повербанк. Десяток таких елементів вже буде 20-25 ампер часів.
Тільки контроллер заряду треба спеціальний, а то вони полюбляють загорятися і вибухати при перезаряді, перегріві.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

8

Friday, April 12th 2019, 8:07pm

Наколупай із поламаних ноутбучних батарей

Так, я збирався торкнутися цього питання, я вже чув про таке. Мій товариш зараз занурився в тему таких батарей, але , щоб пристосовувати їх для електроскутерів, згодом я буду з ним обговорювати цю тему. Але й тут бу вдячний за всі поради. :)

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Apr 12th 2019, 8:14pm)

9

Friday, April 12th 2019, 11:52pm

Мій товариш зараз занурився в тему таких батарей, але , щоб пристосовувати їх для електроскутерів,

Ти дивись для електроскутерів такі батареї досить небезпечні. Якщо на колінці зібрати то може епічно полихнути .
Треба ставити БМС балансири, запобіжники, термозахист, паяти бажано контактною сваркою, інакше вийде ось так -
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

10

Saturday, April 13th 2019, 8:44am

Ти дивись для електроскутерів такі батареї досить небезпечні.

та отож...я більш схиляюсь до звичайних кислотних або лужних акумів. треба вивчати питання, бажано б використати такі , якщо найду за пиво. Нема бажання збільшувати вартість системи.