You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "fiks" started this thread

Reputation modifier: 16

• Send private message

11

Monday, April 22nd 2019, 8:02am

Зняв плівки з єлементів, струм збільшився однозначно, на 5-10 %, залежно від того , під яким кутом падає сонячне проміння, при малохмарному небі плівки майже не впливають.
По ходу випробувань виявилось, що тая красива цяцька " вольт-амперметр" сама жере до 250 мА! Сьогодня зранку батарея показала на блакитному небі 4.5 В і 0,22А. Блакитне небо-найменш енергоздатне, малохмарне небо дає енергії більше. Вмикаю телефон - не заряджається, вимикаю тумблером вимірювачі - замуркотів і став брати заряд. Таким чином, на сонці батарея дає 0,55А, і на телефон йде тільки 0,3А...треба вимикати вимірювальну цяцьку, навіть загалом її вилучити з панелі.
Шукаю за пиво малогабаритний механічний мАмперметр зі шкалою 0 - 1 А

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (May 21st 2019, 7:56pm)

• Send private message

12

Tuesday, May 21st 2019, 7:54pm

загальна площа панелі складає 24х33 см, вона є достатньою ( первістно достатньою,
Ото ж бо, й воно, що первістно!...Ну,...недостатьно. Все працює, заряджання іде, але в %% заряду, майже, не визначається суттєво:( За 3 години активного сонячного світла заряд на смарті збільшується приблизно на 10%. Мало, треба збільшувати струм - добавляти панелі, як мінімум, ще 4 , тобто, площа повинна бути 24х44, і більше

13

Tuesday, May 21st 2019, 9:21pm

По ходу випробувань виявилось, що тая красива цяцька " вольт-амперметр" сама жере до 250 мА!

Десь ти помиляєшся, не розумію з чого ти взяв що цей прилад бере 250 мА.
Мені недавно такий самий прийшов з Алі, спеціально перевірив - струм споживання власний близько 18мА.
Або ти щось там йому підпалив в процесі експериментів, або щось неправильно поміряв.
Доречі, де панелі брав і які?
Чим напругу стабілізуєш для зарядки телефону?
Можливо краще все ж таки ввімкнути їх всі паралельно, і використати спеціальний універсальний стабілізатор, який одночасно може працювати як понижаючий і підвищуючий напругу.
Є такі платки на Алі, коли напруга менша +5В він підвищує, коли більша - знижує.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

This post has been edited 1 times, last edit by "TRIGGER" (May 21st 2019, 9:26pm)

• Send private message

14

Wednesday, May 22nd 2019, 8:18am

Доречі, де панелі брав і які?

на али
Чим напругу стабілізуєш для зарядки телефону?
спеціальнім контролером, що призначений саме ( і виключно) для сонячних батарей
Можливо краще все ж таки ввімкнути їх всі паралельно
То ж всі і ввімкнуті паралельно, я брав панельки 6v саме для того, щоб менше мудрувати зі схемою. Як варіант, можу ввімкнути на 18 v і заряджати через контролер, що використовується в автомобілях ( гарний, не фуфло, подивись на внутрішню начинку, за посиланням)
Десь ти помиляєшся, не розумію з чого ти взяв що цей прилад бере 250 мА.
він показує такий струм без підключення навантаження. І я ж писав вже , що
Вмикаю телефон - не заряджається, вимикаю тумблером вимірювачі - замуркотів і став брати заряд.
Мені недавно такий самий прийшов з Алі, спеціально перевірив - струм споживання власний близько 18мА

На твоєму фото він не повністю підключений, задіяний тільки вольтметр, і тестер показує струм, що споживається світлодіодом, чи що там таке підключено? - Вибач, але я не зовсім зрозумів схему. Підключи по вказаній схемі повністю, подивись, що він покаже
fiks has attached the following images:
  • 2019-05-22_091808.jpg
  • IMG_20190522_092711.jpg

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (May 22nd 2019, 7:48pm)

• Send private message

15

Wednesday, May 22nd 2019, 3:48pm

Підключи по вказаній схемі повністю, подивись, що він покаже
Або ти щось там йому підпалив в процесі експериментів, або щось неправильно поміряв.
Спалювати я, взагалі, іноді можу, але не в цьому випадку : - ніяких спалюючих джерел сторонньої ел.енергії не засосовується, це ж ясно...
Мій підключений так, як рекомендовано
fiks has attached the following image:
  • Изображение.jpg

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (May 22nd 2019, 7:53pm)

16

Wednesday, May 22nd 2019, 9:55pm

Підключи по вказаній схемі повністю, подивись, що він покаже

Та так же покаже, заявлений струм виробником до 20 мА, так воно і є. Самі мікросхеми там мізер споживають, в основному струм беруть світлодіоди індикаторів, та й то не більше 20 мА незалежно від того є навантаження чи немає через амперметр.
Мій підключений так, як рекомендовано

Не так. Ти розірвав мінус, невірно підключений, всі мінуси повинні бути об"єднані разом - і нагрузка і вимірювач і сонячна батарея.
Модуль струм вимірює по плюсовій лінії.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

17

Thursday, May 23rd 2019, 7:17am

Не так. Ти розірвав мінус, невірно підключений, всі мінуси повинні бути об"єднані разом - і нагрузка і вимірювач і сонячна батарея.
Модуль струм вимірює по плюсовій лінії.
А як же розуміти картинку підключення? Там мінус розірваний...Ось ще картинка - теж мінус розірваний

Але то таке..., Треба взагалі вилучити вимірювач зі схеми, та виміряти реальний струм споживання смартом за допомогою тестера, але я нещодавно спалив мультиметр - включений був на вимірювання опору ( Ом ), а я всунув в 220 :D Довелось реанімувати свій старий автотестер. Можна й тестером не вимірювати, а просто ввімкнути на зарядку смарт і реально побачити швидкість заряджання ...
Але й це пусте...Тільки що купив ще 6 панельок ( ціна впала нижче плінтуса ) - і хай соларпенел задавиться 8-)

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (May 23rd 2019, 7:39am)

18

Thursday, May 23rd 2019, 7:56am

А як же розуміти картинку підключення? Там мінус розірваний...Ось ще картинка - теж мінус розірваний

Та де ж він розірваний, дивись на червоний дріт - між батареєю і вимірювачем розрив у вигляді виходу OUT.
А чорненький цілий

• Send private message

19

Thursday, May 23rd 2019, 11:36am

Та де ж він розірваний,

дивлюсь, і розумію так: струм , від + батареї, зайшовши в споживач по червоним стрілкам, виходе від споживача ( сині стрілки) по червоному дроту через амперметр і далі по чорному на мінус батареї
Амперметр вимірює силу струму по мінусовій мережі. Взагали амперметр можна викати в розрив хоч мінусової, хоч плюсової мережі, але цей подрібно втикати так, як вказано на картинках
fiks has attached the following image:
  • UTB8KLdPugQydeJk43PUq6AyQpXaS.png

20

Thursday, May 23rd 2019, 3:25pm

Амперметр вимірює силу струму по мінусовій мережі.

По плюсовій, там шунт з якого знімається напруга стоїть на плюсі.
Взагали амперметр можна викати в розрив хоч мінусової, хоч плюсової мережі,

Це стрілочний, такий не можна.
Загалом стрілки намалював правильно, а тепер порівняй із тим що ти намалював від руки - там мінус від амперметра на нагрузку розірваний.