You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Reputation modifier: 16

• Send private message

471

Thursday, October 4th 2018, 6:50pm

хммм, дивно... :scratch:

Так, дивно. СМСка про 4Г прийшла, а швидкість -ні :D Нічого, скоро все налагодиться

This post by "lexa895" (Thursday, October 4th 2018, 8:21pm) has been deleted by the author himself (Thursday, October 4th 2018, 8:22pm)

473

Friday, October 12th 2018, 2:53pm

кто нить проверял доступность 4g сети?

lexa895

Professional

(14,143)

Occupation: Интернет

Reputation modifier: 14

• Send private message

474

Saturday, October 13th 2018, 12:51pm

кто нить проверял доступность 4g сети?

Так уже пользуемся 4g lte более 2х недель

475

Saturday, October 13th 2018, 1:27pm

у меня прыгает то lte то 3g на 5s(A1533)

ReXX

Укробандерофашист

(29,908)

Reputation modifier: 19

• Send private message

476

Saturday, January 19th 2019, 8:47pm

жив і не тужив 4 роки на лайфі.
тут мій тариф Лайфхак став не 99, а 175 гривень.

ну, думаю, заради інтересу спробую я vodafone. взяв тариф Vodafone SuperNet Proза 85
це просто... ]:->

єдиний плюс - це те, що на відміну від лайфсел, водафон працює у метро Харкова.
в іншому - просто ЖАХ!!!
в багатьох родичів водафон. і всі давно скаржаться що з'єднує не з першого разу, погано чути і так далі. думав, що це пов'язано із зоною ООС. може приглушують чи ще щось.
але! у Харкові ті ж самі проблеми. центр, спальний район - не важливо.
і цікавий факт. я думаю, кожен з вас чує різницю, коли розмова йде між абонентами на 3G/4G мережі, чи 2G? та сама різниця, коли дзвінкий голос чи розмова у підвалі.
так ось: на лайфі у 70% голос дзвінкий і чіткий. на водафоні - постійні стрибки від підвалу до нормальної розмови.

швидкість інтернету... це просто космос :rofl:
я ЖОДНОГО РАЗУ за місяць не бачив більше 10 мбіт - у різних районах Харкова чи, тим паче, у Рубіжному. зазвичай - 2-4 мбіт.

лайфселл - 20+ мбіт (до 40-50) у Харкові - стабільно, у Рубіжному - не менше 10 мбіт (до 40).

але самий топ - це їхати у поїзді.
раніше, коли був на лайфі - увесь маршрут від Рубіжного до Харкова виглядав так:
лайф: до Куп'янська покриття 3G і вище ловить лише на зупинках у населених пунктах. далі - чудово. лише деякі проблеми біля Чугуїва. (і при цьому: є покриття = є інтернет на нормальній швидкості - хоча б не менше 1 мбіт у русі)
водафон: покриття 90% усього шляху (інет не міг перевірити)

і я завжди думав: ууууу, який водафон класний - ти ба, ловить всю дорогу. не те, що мій "поганий" лайф.
але тут я декілька разів проїхав туди-сюди із водафоном.
це просто повний пі. мережа ловить, світиться 4G або 3G (H+). але, але, але...
інтернет або працює на швидкості менше 1мбіт, або не працює ВЗАГАЛІ. особливо це стосується, якщо налаштування "Переважно 4G". при зміні типу мережі на 3G - трохи краще. але до лайфу далеко.

такі справи. це був мій, мабуть, останній місяць на цьому, вибачте, гівні. :-! повертаюсь на лайф.

ось такий experience.
а які у вас враження?
який оператор/тариф використовуєте?

• Send private message

477

Sunday, January 20th 2019, 9:19am

Водафон безлiмiт на рiк. Iнет майже не потрiбний, але вiн э
fiks has attached the following image:
  • Screenshot_20190120-091138.jpg

• Send private message

478

Friday, July 5th 2019, 3:56pm

Рятуйтесь, хто може: - з 15 цього безліміт на рік буде коштувати 770 грн ( зараз 550 ) рік тому був 350. ВВП зростає 8-)

479

Friday, July 5th 2019, 5:13pm

Рятуйтесь, хто може: - з 15 цього безліміт на рік буде коштувати 770 грн ( зараз 550 ) рік тому був 350. ВВП зростає 8-)

То ще в тебе якийсь дешевий. Мій RED XS тепер коштує 935 грн.
Оператор пояснила це тим що зросла вартість тарифу одразу на 15 гривень, із 70 грн до 85 грн.
Поповнив поки що на 1 місяць і сиджу поки що в роздумах, може на якийсь другий тариф перейти.
В тебе який зараз? Бо щось дешевший за мій
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

480

Friday, July 5th 2019, 5:20pm

ВВП зростає

ВВП тут ні до чого. Це не тому що злочинні телекомунікаційні бариги вирішили наживатися на простому народові.
Для цього є об"єктивні причини.
Просто в цьому місяці запуск ринку електроенергії, і її вартість для промислових споживачів зростає.
А ще ж не забувайте що кілька місяців тому для промислових споживачів відмінили багатозонний облік електроенергії, що теж в свою чергу спричинило підвищення поточних витрат телекомунікаційних компаній.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.