You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Reputation modifier: 16

• Send private message

481

Friday, July 5th 2019, 5:47pm

В тебе який зараз? Бо щось дешевший за мій

Лайт +. Це 500 Мб инету на місяць і + 30 хвилин на інших і + 30 хв. на Укртелеком...а, мо, просто + 30 хв на інших, включно з Укртелекомом. Мені не потрібен навіть 1 гіг інету, я 500 не використовую. Який пакет буде за 550 , ще не знаю, після 10-го куплю і скажу. Сьогодня був в охвісі ВФ, по другій справі, і, міжіншим, мені повідомили, щоб не барився, бо після 15 буде так, як написав. Ну, так, Лайт+, а можна ще дешевше Лайт

ВВП потім намалюється як зростаючій, неважливо, з яких причин. Купив, за більші гроші?- отож твоє споживання зросло

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Jul 5th 2019, 5:57pm)

Fantom_

Intermediate

(4,392)

Reputation modifier: 12

• Send private message

482

Friday, July 5th 2019, 10:17pm

Это закрытые тарифы.

• Send private message

483

Saturday, July 6th 2019, 7:34am

Это закрытые тарифы.

В якому сенсі? Мені вчора в Водафоні сказали, що, ось, прийду 10 (мій закінчується), внесу 550, і включу. А з 15 він буде 770, і на сайті він в тій же ціні.
До речі, телефони ще скуповуєте?

Fantom_

Intermediate

(4,392)

Reputation modifier: 12

• Send private message

484

Saturday, July 6th 2019, 8:48am

Переход на эти тарифы закрыт.

• Send private message

485

Saturday, July 6th 2019, 9:01am

позавчора сталося таке:- мені почали дзвонити різні мої абоненти з приводу отримання від мене смс с кракозябрами смайлами і таке інше. Смс в моєму тарифі платне - 1,5 грн на 50 штук. Ясно, що це смс - розсилка, вона скінчілася швидко, бо в мене на рахунку було 2 гривни. В Водафоні ця розсилка не знайшлась, в мене теж . Поки що заблокував відправку смс шляхом зміни номера смс-центра на некоректний, поповнив рахунок на 2 грн - розсилок нема. Мій знайомий розповів, що в нього таким чином зхавало чимало грошей з рахунку. Йому вилікували смарт шляхом видалення вірусної папки...Мені, взагалі, смс непотрібні, для них є вайбер, вацап, і інші, але.. :( .

ReXX

Укробандерофашист

(30,314)

Reputation modifier: 19

• Send private message

486

Saturday, July 6th 2019, 2:30pm

Йому вилікували смарт шляхом видалення вірусної папки

постав той же Avast Mobile Security і усі справи

• Send private message

487

Saturday, July 6th 2019, 8:36pm

Та я , щодо Авасту, в стрёмі...добре пам'ятаю, як Аваст завалив мій комп, і взагалі багато компів, в інеті було досить інтенсивне негативне обговорення цього продукту...

Reputation modifier: 9

• Send private message

488

Sunday, July 7th 2019, 12:21am

Тогда поддержите нашего производителя - поставьте Zillya. Это украинский антивирус :)

489

Sunday, July 7th 2019, 1:10am

Та я , щодо Авасту, в стрёмі...добре пам'ятаю, як Аваст завалив мій комп, і взагалі багато компів, в інеті було досить інтенсивне негативне обговорення цього продукту...

Так то ж ПК версія. Та і з любими антивірусами таке буває, якесь невдале оновлення, потім як правило його фіксять і все далі працює нормально.
Таке я пам"ятаю і з Каспером траплялося і з Авірою, це з тих чим я користувався досить довго.
Доречі мобільний Аваст в трійці лідерів згідно тестів:

Джерело

Тогда поддержите нашего производителя - поставьте Zillya. Это украинский антивирус

А Зілля хіба є для Андроїда? Та й чесно кажучі те Зілля так і не змогли за багато років існування довести до ума. Воно як і раніше майже ні від чого не захищає і завжди в тестах і рейтингах на останніх місцях.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 9

• Send private message

490

Sunday, July 7th 2019, 3:09am

Ну, мобильной версией Зилли я сам не пользовался, но она существует.
fiks, интересно, а что вы делали для того чтобы заразить свой телефон? Как грится, предупрежден - значит вооружен :)