You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

IDDQD

Intermediate

(821)

Reputation modifier: 10

• Send private message

81

Monday, December 3rd 2018, 6:39am

Новий - тобто не б/у? Якщо ні, я б запропонував пошукати HP ProBook 4545s, наприклад

Новый это новый. :D
За 6к нормальный врятли купишь-пеньек какой-то и 2 ОЗУ. 10-12 уже более-менее начинаются ноуты.

Reputation modifier: 16

• Send private message

82

Thursday, January 10th 2019, 5:05pm

Зазвичай там відгуки не накручуються і не редактуються, так що якщо явних нарікань у відгуках нема то можна брати.
Відгуки там поблікуються досить непросто. Я, було, написав ( негативний), і зараз відгук знаходиться в такому стані
fiks has attached the following image:
  • отзыв.jpg

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Jan 10th 2019, 9:09pm)

Fantom_

Intermediate

(4,356)

Reputation modifier: 12

• Send private message

83

Thursday, January 10th 2019, 8:22pm

Відгуки там поблікуються здосить непросто. Я, було, написав ( негативний), і зараз відгук знаходиться в такому стані

Разве для решения вопроса не достаточно выяснить 2 цифры: возраст магазина и дату первого отзыва?

• Send private message

84

Thursday, January 10th 2019, 9:08pm

Відгуки там поблікуються здосить непросто. Я, було, написав ( негативний), і зараз відгук знаходиться в такому стані

Разве для решения вопроса не достаточно выяснить 2 цифры: возраст магазина и дату первого отзыва?
Ну, так, учусь, не всё сразу...
Бывает, сразу всё хорошо ( хуавей пи смарт), увлекаюсь, и, ...иногда, не совсем так хорошо. Начинаю изучать.
Думаю, что тщательное изучение темы приходит немного позже, при возрастании кол-ва заказов, и, есессно, при некотором снижении качества их исполнения.

IDDQD

Intermediate

(821)

• Send private message

85

Tuesday, February 12th 2019, 5:11pm

Xiaomi note 4х, 3/16. Брал летом за 3300 новый. Телефон за свою цену отличный. Продал жены meizu m3 nite 2/32, купили такой же note 4x, но 4/64 на олх за 2800 в идеале.
Если и буду менять летом, то буду брать xiaomi note 5, они в цене хорошо упали и по характеристикам неплохие.

86

Tuesday, February 12th 2019, 9:03pm

Если и буду менять летом, то буду брать xiaomi note 5, они в цене хорошо упали и по характеристикам неплохие.

NFC немає, незачот. Якщо будеш міняти на сучасний то треба брати з NFC обов"язково.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

IDDQD

Intermediate

(821)

• Send private message

87

Tuesday, February 12th 2019, 9:53pm

NFC немає, незачот. Якщо будеш міняти на сучасний то треба брати з NFC обов"язково.

Современный за 3.5к грн с нфц и не китаец сделанный на коленке? Хм... Летом таких не встречал.

ReXX

Укробандерофашист

(29,726)

Reputation modifier: 19

• Send private message

88

Wednesday, February 13th 2019, 12:25am

Meizu - це просто не телефони. навіть не розглядаються.
а так, нема за такі гроші НОРМАЛЬНИХ телефонів з NFC.
хоча брешу: діду брав Nokia 3.1 - гарний проц, камера, Android One, якісний корпус, зручний у використанні і, сюрприз, NFC! %)

бюджетна (і не дуже) лінійка Xiaomi, на жаль, не хоче нас балувати NFC. саме тому досі і не змінюю свій Redmi Note 4X. за свої гроші у свій час - просто імбовий варінат був.
а зараз - його просто не шкода, якщо вшосте розіб'ю екран чи ще щось. :jokingly:

з досвіду друзів - Honor непогані смартфони. дуже непогані. і NFC часом буває :)

хоча, на мою думку, простіше мати телефон, який подобається.

а от смарт-годинник придбати з NFC. але, знову ж таки, Mi Band не хочуть випускати інтегрований з Європою NFC :(

• Send private message

89

Wednesday, February 13th 2019, 10:16am

буду брать xiaomi note 5

Я, по ходу вибору, зайшов в Фокстрот, там був на вітрині цей ноут 5- і ще лінійка хувеев. Пі смарт має хакі ж характеристики, і таку ж ціну. попросив конса включити обидва, хувей однозначно яскравіше, тому взяв хувей.Про нфс навіть не знав тоді, але то пусте. мені непотрібно вже по життю перекидувати багато інфи між гаджетами , девайсами і таке інше.
а так, нема за такі гроші НОРМАЛЬНИХ телефонів з NFC.

Ось тутє перелік гаджетів з нфс девайсами - дуже зручно вибирати.
........
На разі зібрались дочці взяти хувей хонор 10 . Взагалі, майже, те ж саме, що і мій пісмарт, звісно, більше пам"яти, процек потужніший, - чи воно так вже потрібне?... але фото!!!! Селхві Кам!!! :D

Quoted

24 МП и 16 МП Две задних камеры + 24 МП фронтальная камера

Так, що, скоро до мене приїде і Айхвон 5, і АSUS Core-i 7 :D

This post has been edited 3 times, last edit by "fiks" (Feb 13th 2019, 10:25am)

90

Wednesday, February 13th 2019, 11:18am

Про нфс навіть не знав тоді, але то пусте. мені непотрібно вже по життю перекидувати багато інфи між гаджетами , девайсами і таке інше.

Не тільки. Це також засіб банківської аутентифікації - махнув телефоном перед рідером у магазині чи в метро, і все послуга оплачена, не треба порпатися в кармані в пошуках картки чи паперових грошей, вводити пін код.
В наших супермаркетах це вже працює.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.