You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

1

Wednesday, May 1st 2019, 11:39am

Mnp в Україні. Що потрібно для зміни оператора?

Quoted

ЩО ТАКЕ MNP?

Mobile Number Portability (MNP) – послуга ПОВНОГО перенесення номеру до іншого оператора. Змінюйте оператора мобільного зв’язку, зберігши ВЕСЬ свій номер, включно із кодом.

Ваш номер – це половина вашого життя.
На ньому:

банківські та дисконтні картки;
акаунти у соцмережах;
доступи до сайтів та мобільних додатків;
контакти друзів, родичів чи клієнтів.

Мобільний номер - це ваша персональна інформація.
З появою в Україні MNP ваш номер належитиме вам, а не операторам.
Всі подробиці на сайті: mnp.com.ua
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

2

Wednesday, May 1st 2019, 11:48am

Українці чекали на це дооовгі роки)))

срезанная в лесу...

3

Wednesday, May 1st 2019, 10:29pm

А у нас в місті взагалі є повноцінні магазини представники компанії МТС/Водафоне ?
Ну щоб зареєструвати свій номер офіційно?
Наче є якийсь салон магазин на Ласточці, я туди навіть ходив минулого року, саме спеціально щоб персоніфікувати свій номер, не для MNP, просто для захисту, бо торгую на інтернет площадках і є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру для доступу до банківського рахунку.
Так от там сиділа якась молоденька дєвочка яка здивовано на мене зиркнула і сказала що вона нічого такого не знає і не може зробити.
І рекомендувала їхати в Севєродонецьк.
Може зараз щось змінилося, у вас не виникало таке бажання персоніфікувати свою СІМ картку/номер?
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

ReXX

Укробандерофашист

(29,706)

Reputation modifier: 19

• Send private message

4

Wednesday, May 1st 2019, 11:27pm

А у нас в місті взагалі є повноцінні магазини представники компанії МТС/Водафоне ?
Ну щоб зареєструвати свій номер офіційно?
Наче є якийсь салон магазин на Ласточці, я туди навіть ходив минулого року, саме спеціально щоб персоніфікувати свій номер, не для MNP, просто для захисту, бо торгую на інтернет площадках і є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру для доступу до банківського рахунку.
Так от там сиділа якась молоденька дєвочка яка здивовано на мене зиркнула і сказала що вона нічого такого не знає і не може зробити.
І рекомендувала їхати в Севєродонецьк.
Може зараз щось змінилося, у вас не виникало таке бажання персоніфікувати свою СІМ картку/номер?

наскільки я знаю (перевіряв в районі Нового Року) - нічого не змінилося і треба їхати у Сєвєродонецьк на Гвардійський.
цікаво з лайфом: у минулому році найближчий "повноцінний" магазин-представник був у... Харкові :)

Reputation modifier: 16

• Send private message

5

Thursday, May 2nd 2019, 7:38am

є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру

Як це можливо? Я двічі відновлював сімку - мою, і моєї дружини, механізм такий:
-як тільки прийняв кал-центр заяву на відновлення ( а це не зовсім просто, треба ідентифікуватись, відповівши на 6, як мінімум, запитань ), то номер миттєво блокується, стара сімка, ясна річ, не діє.
-назавтра треба прийти на ту ж Ластівку в "Водафон" і отримати нову сімку зі своїм старим номером, виключно пред'явивши паспорт.
-заява на нову сімку приймається не тільки від власника, а й від любої особи, що зможе ідентифікуватись, тобто це має бути близька людина.
- таким чином, якщо, гіпотетично, хтось зробе дублікат номеру через механізм відновлення , то, по-перше, власник номеру миттєво звернеться в кал-центр з причини блокування номеру, на це в нього є майже доба, по-друге, нова сімка має паспортні дані отримувача! Навіть перша сімка не мала таких даних! :D

• Send private message

6

Thursday, May 2nd 2019, 11:02am

У "Водафона" ще новий магазин по Менделєєва 27, де "Глобус", але чи ліпший він чимось за старий, не знаю))

Тим більше, це можна онлайн зробити:

Quoted

Як мені зареєструвати мій номер?

Щоб зареєструвати номер, потрібно зайти у персональний кабінет на сайті вашого поточного оператора, перевірити його статус (зареєстровано чи ні), та, за потреби, заповнити заявку, завіривши її електронно-цифровим підписом (ЕЦП).
срезанная в лесу...

vanilla.

Professional

(1,622)

Reputation modifier: 12

• Send private message

7

Thursday, May 2nd 2019, 6:55pm

У Водафона появился официальный магазин по Менделеева 27.
Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда. Поэтому ехать теперь никуда не нужно. :)

Reputation modifier: 16

• Send private message

8

Thursday, May 2nd 2019, 8:00pm

Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда.
Да, магаз левый , но симки там выдавали

9

Friday, May 3rd 2019, 11:38am

У Водафона появился официальный магазин по Менделеева 27.
Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда. Поэтому ехать теперь никуда не нужно. :)

Проходив сьогодні мимо нього. Ну і заодно зайшов і персоніфікував свій номер.
Це офіційні представники Водафона, вони можуть.
Зайняло хвилин 10, треба паспорт і іденкод. І заповнив бланк спеціальний і все
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.