You are not logged in.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

1

Wednesday, May 1st 2019, 11:39am

Mnp в Україні. Що потрібно для зміни оператора?

Quoted

ЩО ТАКЕ MNP?

Mobile Number Portability (MNP) – послуга ПОВНОГО перенесення номеру до іншого оператора. Змінюйте оператора мобільного зв’язку, зберігши ВЕСЬ свій номер, включно із кодом.

Ваш номер – це половина вашого життя.
На ньому:

банківські та дисконтні картки;
акаунти у соцмережах;
доступи до сайтів та мобільних додатків;
контакти друзів, родичів чи клієнтів.

Мобільний номер - це ваша персональна інформація.
З появою в Україні MNP ваш номер належитиме вам, а не операторам.
Всі подробиці на сайті: mnp.com.ua
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

2

Wednesday, May 1st 2019, 11:48am

Українці чекали на це дооовгі роки)))

срезанная в лесу...

3

Wednesday, May 1st 2019, 10:29pm

А у нас в місті взагалі є повноцінні магазини представники компанії МТС/Водафоне ?
Ну щоб зареєструвати свій номер офіційно?
Наче є якийсь салон магазин на Ласточці, я туди навіть ходив минулого року, саме спеціально щоб персоніфікувати свій номер, не для MNP, просто для захисту, бо торгую на інтернет площадках і є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру для доступу до банківського рахунку.
Так от там сиділа якась молоденька дєвочка яка здивовано на мене зиркнула і сказала що вона нічого такого не знає і не може зробити.
І рекомендувала їхати в Севєродонецьк.
Може зараз щось змінилося, у вас не виникало таке бажання персоніфікувати свою СІМ картку/номер?
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

ReXX

Укробандерофашист

(29,706)

Reputation modifier: 19

• Send private message

4

Wednesday, May 1st 2019, 11:27pm

А у нас в місті взагалі є повноцінні магазини представники компанії МТС/Водафоне ?
Ну щоб зареєструвати свій номер офіційно?
Наче є якийсь салон магазин на Ласточці, я туди навіть ходив минулого року, саме спеціально щоб персоніфікувати свій номер, не для MNP, просто для захисту, бо торгую на інтернет площадках і є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру для доступу до банківського рахунку.
Так от там сиділа якась молоденька дєвочка яка здивовано на мене зиркнула і сказала що вона нічого такого не знає і не може зробити.
І рекомендувала їхати в Севєродонецьк.
Може зараз щось змінилося, у вас не виникало таке бажання персоніфікувати свою СІМ картку/номер?

наскільки я знаю (перевіряв в районі Нового Року) - нічого не змінилося і треба їхати у Сєвєродонецьк на Гвардійський.
цікаво з лайфом: у минулому році найближчий "повноцінний" магазин-представник був у... Харкові :)

Reputation modifier: 16

• Send private message

5

Thursday, May 2nd 2019, 7:38am

є немало випадків коли зловмисники віджимали телефонні номери продавця через механізм відновлення номеру

Як це можливо? Я двічі відновлював сімку - мою, і моєї дружини, механізм такий:
-як тільки прийняв кал-центр заяву на відновлення ( а це не зовсім просто, треба ідентифікуватись, відповівши на 6, як мінімум, запитань ), то номер миттєво блокується, стара сімка, ясна річ, не діє.
-назавтра треба прийти на ту ж Ластівку в "Водафон" і отримати нову сімку зі своїм старим номером, виключно пред'явивши паспорт.
-заява на нову сімку приймається не тільки від власника, а й від любої особи, що зможе ідентифікуватись, тобто це має бути близька людина.
- таким чином, якщо, гіпотетично, хтось зробе дублікат номеру через механізм відновлення , то, по-перше, власник номеру миттєво звернеться в кал-центр з причини блокування номеру, на це в нього є майже доба, по-друге, нова сімка має паспортні дані отримувача! Навіть перша сімка не мала таких даних! :D

• Send private message

6

Thursday, May 2nd 2019, 11:02am

У "Водафона" ще новий магазин по Менделєєва 27, де "Глобус", але чи ліпший він чимось за старий, не знаю))

Тим більше, це можна онлайн зробити:

Quoted

Як мені зареєструвати мій номер?

Щоб зареєструвати номер, потрібно зайти у персональний кабінет на сайті вашого поточного оператора, перевірити його статус (зареєстровано чи ні), та, за потреби, заповнити заявку, завіривши її електронно-цифровим підписом (ЕЦП).
срезанная в лесу...

vanilla.

Professional

(1,622)

Reputation modifier: 12

• Send private message

7

Thursday, May 2nd 2019, 6:55pm

У Водафона появился официальный магазин по Менделеева 27.
Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда. Поэтому ехать теперь никуда не нужно. :)

Reputation modifier: 16

• Send private message

8

Thursday, May 2nd 2019, 8:00pm

Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда.
Да, магаз левый , но симки там выдавали

9

Friday, May 3rd 2019, 11:38am

У Водафона появился официальный магазин по Менделеева 27.
Тот что в районе Ласточки, это магазин какого-то частника, и туда я бы не обращался никогда. Поэтому ехать теперь никуда не нужно. :)

Проходив сьогодні мимо нього. Ну і заодно зайшов і персоніфікував свій номер.
Це офіційні представники Водафона, вони можуть.
Зайняло хвилин 10, треба паспорт і іденкод. І заповнив бланк спеціальний і все
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.