Вы не авторизованы.

Месторасположение: Рубежное, Харьков

Модификатор репутации: 20

• Отправить личное сообщение

81

12.12.2017, 16:24

слуховые окна на север, на крышу не хочу
То може спробувать з цієї вежі сигнал ловити?
Старобільськ, с. Підгорівка, РТС, середній радіус покриття - 65 км
Якраз Рубіжне в радіусі.
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

fiks

Постоялец

(27,217)

Модификатор репутации: 15

82

12.12.2017, 17:17

Я на третьому поверсi. Кiмнатна антена прийняла у вiкна той самий сигнал, i з пiвдня (трохи краще, всi аналоговi), i з пiвночи ( тiльки 1+1, вiдбитий будiвлями ул. Б.Хмельницького, вони вище). Марно сподiватися, що в своiй "ямi" я спiймаю Пiдгорiвку.
Шукаю б/у дешевий ТВ бокс.

ReXX

Na`Vi fan

(28,567)

Модификатор репутации: 19

83

12.12.2017, 17:55

я може чогось не розумію?
наче ж сигнал давно не закодований?
а на цьому сайті, який, до речі, і у рекламі Т2 згадується, написано що необхідно мати CAM-модуль :scratch:

84

12.12.2017, 19:16

наче ж сигнал давно не закодований?
100%

Quoted

ЗБЕРЕЖЕМО ІСТОРІЮ !
Непотрібне кодування ефірного цифрового телебачення в Україні вже відмінене, і припинене 1 січня 2015 року.
Кодування було введено в 2012 році, при режимі Януковича. Незважаючи на непотрібність кодування, воно було прийнято в Україні, і забезпечило надзвичайно великі додаткові доходи компанії “Зеонбуд”, власниками якої є:
33% — син Януковича Олександр, 33% — Дмитро Фірташ, 33% — Ринат Ахметов
Хто має сучасний телевізор, який розуміє цифровий формат DVB-T2, той міг з 2012 року дивитись цифрове ефірне телебачення лише при наявності CAM-модуля (це англійське скорочення Condition Access Module, тобто модуль умовного доступу, і читається як “КАМ-модуль”, його ще іноді називають “СІ-модуль”) для декодування сигналу DVB-T2, саме для таких телевізорів. Ці CAM-модулі виглядають приблизно так:

Перемога над режимом Януковича в 2014 році дала можливість розвитку більш економного і раціонального цифрового телебачення в Україні.
На 10 вересня 2014 року на вимогу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з деяких каналів було знято кодування. Стали відкритими наступні канали:
УТ-1, 1+1, 2+2, Інтер, ICTV, СТБ, Новий, НТН, ТЕТ, Тоніс, Мега, К1, Україна, 5 канал, 112-UA, Банк ТБ, М1.
Лише 1 січня 2015 року кодування цифрового ефірного сигналу в Україні було повністю припинено компанією “Зеонбуд”.

Став непотрібним CAM-модуль для телевізорів, які розуміють стантарт DVB-T2.

Також можна використовувати кращі і дешевші тюнери цифрового ефірного сигналу, без вбудованого декодера IRDETO.
Така історія. Змін в цифровому телебаченні України буде ще багато.
вище згадане джерело

а на цьому сайті, який, до речі, і у рекламі Т2 згадується, написано що необхідно мати CAM-модуль :scratch:
просто сайт дуже давно не оновлювався, там ще купа ляпів))
срезанная в лесу...

85

06.08.2018, 14:00

Quoted

Актуальний коментар: аналогове мовлення залишається на Луганщині

Відносно збереження аналогового мовлення у зоні проведення операції Об’єднаних сил Луганська облдержадміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України.

Про це розповів директор Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Олександр Костенко, коментуючи впровадження Плану використання радіочастотного ресурсу України, згідно з яким відключення аналогового телебачення розпочалося 31 липня з Києва та Кіровоградської області, а з 31 серпня відбудеться по всій Україні.

«До нас прислухалися і на сьогодні прийнято рішення, що як мінімум до кінця року аналогові передавачі у Луганській та Донецькій областях не вимикатимуть», – наголосив він.

Як зазначив Олександр Костенко, у Луганській та Донецькій областях, де тривають бойові дії, необхідно постійно тримати зв'язок з українцями, які наразі проживають по той бік лінії розмежування.

Слід пам’ятати, що сьогодні більшість населення територій, прилеглих до лінії розмежування, має застарілу техніку та наразі не забезпечена засобами приймання цифрового сигналу. Водночас, на тимчасово непідконтрольну територію здійснюється аналогове українське телемовлення передавачем потужністю 5 кВт, рівнопотужні передавачі мовлять й з непідконтрольної частини області.

Крім того, Департаментом масових комунікацій вже підготовлене обґрунтування відносно того, щоб залишити аналогове мовлення на Луганщині до завершення ООС.
Луганська обласна державна адміністрація
срезанная в лесу...