You are not logged in.

Cleric

Техподдержка ISP "MEGABIT"

(228)

Reputation modifier: 7

• Send private message

701

Friday, September 3rd 2021, 10:09am

Ребята, а где предупреждение/новость о синхронном с "кабельщиками" подорожании услуг?..
"Кабельщики" как обычно задней датой хоть новость разместили...
Добрий день. Новина була опублікована 15 липня:
http://www.megabit.com.ua/%d1%82%d0%b0%d…-09-2021%d1%80/
Техподдержка

This post has been edited 1 times, last edit by "Cleric" (Sep 3rd 2021, 10:17am)

Van

Trainee

(2,141)

Reputation modifier: 11

• Send private message

702

Friday, September 3rd 2021, 4:26pm

Доброго дня.
Дякую за відповідь.
У вас на сайті, нажаль, стрічку новин неможливо проглянути "назад", а в серпні був такий стос "мегаважливих" новин, що "найневажливіша" новина загубилася, тому і виникають питання.
Може варто додати на сайт щось на кшталт "подивитись попередні новини"?..
Так само, як і інформацію про оплату за банківськими реквізитами, як вказував попередній дописувач?..

mir

(5,578)

Reputation modifier: 22

• Send private message

703

Saturday, September 4th 2021, 10:18am

Доброго дня.
Дякую за відповідь.
У вас на сайті, нажаль, стрічку новин неможливо проглянути "назад", а в серпні був такий стос "мегаважливих" новин, що "найневажливіша" новина загубилася, тому і виникають питання.
Може варто додати на сайт щось на кшталт "подивитись попередні новини"?..
Так само, як і інформацію про оплату за банківськими реквізитами, як вказував попередній дописувач?..
Добрий день. В розділі новини можна подивитися новини приблизно з 2013 року. Сама новина про зміну тарифу була на першій сторінці сайту біля місяця, поки 16 серпня не виклали новину про футбол.
По реквізитам прохання передамо адміністрації. Найшвидше поповнення йде через приват24, для нього не потрібні банківські реквізити. Достатньо Вашого UID. Наразі якщо ви хочете попопвняти через Приват Банк, то зверніться в техпідтримку Вам смс-кою скинуть реквізити. (Наші номера на сайті :), графік роботи http://www.megabit.com.ua/schedule/ )

Van

Trainee

(2,141)

Reputation modifier: 11

• Send private message

704

Sunday, September 5th 2021, 12:20pm

Добрий день.
Дякую за відповідь.

Щодо посилання на "Новини", то його ж неможливо відкрити, бо для того, аби його клацнути, необхідно спочатку натиснути "Головна", відразу відкривається "Головна", а до посилання "Новини" вже просто не встигаєш "дотягнутись" - це я про безуспішні спроби відкриття цього посилання пальцем в Opera Mobile. В десктопній версії все працює, але я б в житті не здогадався перевірити те меню після того, як не зміг на смартфоні. Спробуйте самі на смартфоні - зрозумієте, про що я... :)

Щодо реквізитів, то це було питання не від мене (я маю ці реквізити, не є проблемою вишкрябти їх з того ж Приват24), а від hedes, проте зауважу, що не "Приватом єдиним". Існує 100500 банків, через які можна робити перекази не менш швидко, зручно та зрозуміло, але ще й без банківської комісії, проте там потрібно хоча б один раз внести повні банківські реквізити, бо часто нема платіжного шаблону. Також декілька років тому на вашому сайті були розміщені ці повні платіжні реквізити (іноді, правда, змінювався ФОП і потрібно було відстежувати, хто ж в цьому місяці: Половинка М., Половинка В., Акатова...), а потім були чомусь прибрані. Хоча, звісно, все на розсуд адміністрації.

This post has been edited 2 times, last edit by "Van" (Sep 5th 2021, 1:12pm)

ReXX

Укробандерофашист

(30,706)

Reputation modifier: 19

• Send private message

705

Monday, September 6th 2021, 7:29pm

.... Opera Mobile. В десктопній версії все працює, але я б в житті не здогадався перевірити те меню після того, як не зміг на смартфоні. Спробуйте самі на смартфоні - зрозумієте, про що я...

смартфон і "опера мобайл" у одному повідомленні викликають щирий подив =-O
чи в тебе сімбіан? тоді зрозумів би.

p.s. звичайно, UX сайту дуже страждає. він і у звичайних десктопних браузерах не дуже зручний та інтуїтивно зрозумілий (чого лише вартує випадаюче меню з "тарифів" де лише умови оплати, ти думаєш "та де ж ті тарифи?!", а потім виявляється що і сама кнопка "тарифи" клікабельна), а що у мобільній версії, та ще й у опері, важко уявити :)
p.p.s. ну і локалізацію сайту трошки передивіться, бо

Quoted

Тариф в сутки вираховується по формулі:
«тариф на місяць» / «кілкість днів в поточному місяці» = «тариф за сутки»

ну ви зрозуміли :)

mir

(5,578)

Reputation modifier: 22

• Send private message

706

Tuesday, September 7th 2021, 12:38pm

ну і локалізацію сайту трошки передивіться
:) "локалізацію" підправили, дякую за спостережливість.

А на рахунок сайту будемо думати, щодо покращення його зручності.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests