You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Reputation modifier: 20

• Send private message

1,631

Monday, April 29th 2019, 8:32pm

Парочка цікавих, як на мене, інтерв'ю:

Quoted

У серіалі "Слуга народу" президент із народу Василь Голобородько їздить на роботу в свою Адміністрацію не на вулицю Банкову. АП Голобородька розташовується в корпусах національного експоцентру ВДНГ.

У реальному житті Володимир Зеленський, який грає у фільмі Голобородька, вирішив так само не ходити на Банкову.

"Я сказав своїм хлопцям: шукаєте якийсь ореn space, якийсь unit цікавий... Так, я хочу. А її (будівлю Адміністрації президента – ред.), якщо дозволить суспільство, віддав би якійсь... Не знаю, не знаю..." – сказав Зеленський в інтерв'ю перед другим туром виборів.

За даними УП, штабісти обраного президента і справді активно шукають нову локацію, яка б могла стати новою АП.

Але в ході розмов із Зе!командою про можливий переїзд президента в пам'яті зринали новини п'ятирічної давнини. Тоді новий глава АП новообраного президента разом зі своїми заступниками робили те саме – шукали варіант, як перевезти АП з Банкової і заодно перетворити її на гнучкий сучасний офіс президента.

Намагались, та не змогли. Одним із головних драйверів того процесу у 2014-му був тодішній заступник глави АП Дмитро Шимків. Саме він відповідав за реорганізацію Адміністрації і пошук варіантів для можливої зміни локації.

Чому команді Порошенка не вдалося реформувати АП, чому не можна перевезти Адміністрацію і лишити на місці Раду і Кабмін, та скільки може коштувати Зеленському реалізація мрії Голобородька, читайте в інтерв'ю Дмитра Шимківа. "Українській правді".
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/04/23/7213367/

Quoted

Фамилия экс-главы НБУ Валерии Гонтаревой звучит едва ли не в каждом интервью олигарха Игоря Коломойского. Именно ее он считает одним из главных идеологов национализации ПриватБанка.

Коломойский стал выражаться более жестко практически сразу после того, как стало понятно, что Петру Порошенко будет сложно повторно выиграть выборы президента. Он прямо обвиняет Гонтареву и Порошенко в желании отобрать его активы, среди которых канал 1+1 и курорт Буковель.

Теперь олигарху нужна не только материальная, но и моральная сатисфакция – уголовная ответственность для тех, кто организовывал национализацию ПриватБанка.

Для телефонного разговора с журналистами LIGA.net Гонтарева выбрала лондонский Гайд Парк. Она уже семь месяцев живет в столице Великобритании, где работает в Лондонской школе экономики. В Украину экс-глава НБУ приезжать пока не будет, потому что опасается преследования прокуратуры.

Позиция Гонтаревой непреклонна: Коломойский буквально украл из ПриватБанка $5,5 млрд, а все решения судов в его пользу - очередное подтверждение коррумпированности украинской судебной системы.
https://finance.liga.net/bank/interview/…-daje-v-londone
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Reputation modifier: 16

• Send private message

1,632

Monday, April 29th 2019, 10:41pm

Он прямо обвиняет Гонтареву и Порошенко в желании отобрать его активы,
Так я теж прямо звинувачую пороха в ...не тільки в бажанні, а й в здійсненні злочину відбирання моїх активів опосередковано через гонтарєву і ворушиліна, і суку яценюка. Ясна річ, що мої звинувачення нічого не варті, але, по-перше, я проголосував проти злочинця пороха, по-друге, якщо (гіпотетично), з'явиться якийсь там колективний судовий позов до пороха ( і гонтарєвой, і рожковой, і ворушиліна, і...яценюка, суку, особливо ) взв'язку з обкраданням широких мас вкладників українськіх банків, то я приєднаюсь до позивачів
Позиция Гонтаревой непреклонна: все решения судов в его пользу - очередное подтверждение коррумпированности украинской судебной системы.
Вона про загальну укрокорумпованість обізнана якнайкраще 8-) Забула прокоментувати про кардинальні зміни напрямків в налагодженій корумпованій системі :D

ReXX

Укробандерофашист

(29,769)

Reputation modifier: 19

• Send private message

1,633

Tuesday, April 30th 2019, 1:16am

Он прямо обвиняет Гонтареву и Порошенко в желании отобрать его активы,
Так я теж прямо звинувачую пороха в ...не тільки в бажанні, а й в здійсненні злочину відбирання моїх активів опосередковано через гонтарєву і ворушиліна, і суку яценюка. Ясна річ, що мої звинувачення нічого не варті, але, по-перше, я проголосував проти злочинця пороха, по-друге, якщо (гіпотетично), з'явиться якийсь там колективний судовий позов до пороха ( і гонтарєвой, і рожковой, і ворушиліна, і...яценюка, суку, особливо ) взв'язку з обкраданням широких мас вкладників українськіх банків, то я приєднаюсь до позивачів

я пам'ятаю твою епопею з дельта банком (якщо не помиляюсь).
я розумію, що у твоїй ситуації дуже складно це уявити, але якщо все ж уявити, що ти не мав грошей у ДБ, ти і через 4-5 років досі вважаєш, що відносно банківської системи, Порошенко і Гонтарева - злочинці?

• Send private message

1,634

Tuesday, April 30th 2019, 8:57am

Так, ясна річ, і не тільки я, ще був ФІДО і Траст, але в них я, навчений Дельтом, заробив грошенят разом з вищевказаними особами.
До речі, ліквідації майже всіх банків-банкрутів ще не закінчілись, справи йдуть дуже добре для ліквідаторів. Ліквідатори розпродують майно та кредити банків на користь собі ( зарплатня ліквідаторам ФГВФО, відкати керівництву ФГВФО за дешевий розпродаж, зарплатня службовцям цих банків), і на користь покупців, що купують задешево - йдуть виплати "третьої" черги. Виплати "четвертої" черги - депозити фізособам не розпочнуться ніколи, хоча, теоретично це можливе. Юрособи втратили все назавжди.

Quoted

але якщо все ж уявити, що ти не мав грошей у ДБ, ти і через 4-5 років досі вважаєш, що відносно банківської системи, Порошенко і Гонтарева - злочинці?
Історія не терпить умовного способу

This post has been edited 3 times, last edit by "fiks" (Apr 30th 2019, 9:25am)

• Send private message

1,635

Tuesday, April 30th 2019, 2:15pm

Так я теж прямо звинувачую пороха в ...не тільки в бажанні, а й в здійсненні злочину відбирання моїх активів опосередковано через гонтарєву і ворушиліна, і суку яценюка.
Читаю про "Дельту":

04.12.2014

Quoted

Дельта Банк затримує платежі. Клієнти фінустанови скаржаться, що платежі висять тижнями – гроші списують, а в одержувача вони так і не з’являються. У прес-службі Дельта Банку повідомили, що знають про таку проблему. «Затримки платежів викликані технічними збоями, пов’язаними з переходом на власний процесинг (обробка інформації при здійсненні платежів. -«Капітал»)», – пояснила провідний спеціаліст відділу зв’язків зі ЗМІ Дельта Банку Катерина Македонська.

Двійка з математики

Аргумент фінструктури не витримує критики, запевняють «Капітал» фахівці. «Це відмовка із серії «забув щоденник вдома», – підкреслив банкір, який не побажав називати свого імені. Фінустанова може здійснювати процесинг або самостійно, як робить ПриватБанк, або користуватися послугами інших компаній – процесингових центрів. Дельта Банку послугу надає компанія «Український процесинговий центр». Всі платежі, які клієнти Дельта Банку здійснюють в системі інтернет-банкінгу, проходять через так звану систему eCommerceConnect. «Система працює прекрасно, від інших банків-клієнтів нарікань немає», – запевнила керівник з реклами та зв’язків з громадськістю «Українського процесингового центру» Анна Крайова. Дельта Банк досі користується цією системою, і про те, що фінустанова вирішила відмовитися від цієї послуги, в компанії нічого не знають.

Справжньою причиною, чому Дельта Банк затримує платежі, може бути проблема з ліквідністю. У фінструктури просто немає грошей. Це видно по величезних чергах у відділеннях. Люди намагаються забрати з банку хоч щось, а видають їм в касі всього по 1000 грн на день. Банкомати Дельта Банку гроші не видають зовсім. Обмежила фінустанова і можливість заплатити карткою в магазині. На картки платіжної системи MasterCard Дельта Банк встановив ліміт в 900 грн на добу, на карти VISA – 30 тис. грн на місяць. Через інтернет-банкінг гроші теж вивести непросто. Система дозволяє виводити не більше 2500 грн на день і при цьому працює зі збоями.
https://news.finance.ua/ua/news/-/339922…-z-likvidnistyu

Гроші вкладників "ефективно" розтринькало керівництво банку, але активи забрала Гонтарева, ну ок...

03.03.2015

Quoted

Головною причиною віднесення АТ "Дельта Банк" до категорії неплатоспроможних стало невжиття власником банку своєчасних, дієвих і достатніх заходів для поліпшення фінансового стану банку та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України. Головний акціонер та керівництво АТ "Дельта Банк" обрали високоризикову стратегію стрімкого зростання за рахунок придбання неякісних активів. Крім того, агресивна розбудова корпоративного бізнесу АТ "Дельта Банк" та недостатньо досвіду в обраному сегменті призвели до значного погіршення якості кредитного портфеля та скорочення ліквідності банку. У кризових реаліях сьогодення основні акціонери не змогли своєчасно збільшити капітал у необхідному обсязі та підтримати ліквідність для забезпечення виконання зобов’язань перед вкладниками.

Слід зазначити, що з метою недопущення погіршення фінансового стану, ліквідності банку та захисту інтересів вкладників АТ "Дельта Банк" Національний банк України ще на початку 2014 року (згідно з постановою Правління Національного банку України № 91) надав АТ "Дельта Банк" кредити на підтримання ліквідності на суму 4 150 млн. грн., а після погодження програми капіталізації банку у вересні 2014 року – стабілізаційний кредит на суму 960 млн. грн. (згідно з постановою Правління Національного банку України № 327) під заставу цінних паперів, гарантованих державою. Зазначені заходи тимчасово виправляли ситуацію в банку, однак не привели до значного поліпшення фінансового стану. Антикризові дії акціонерів та керівництва банку стосовно виправлення становища також виявилися недостатніми, план рекапіталізації АТ "Дельта Банк" його акціонерами не був реалізований. Крім того, банк не мав якісного забезпечення для отримання додаткового кредиту рефінансування Національного банку України. З урахуванням системного значення АТ "Дельта Банк" Міністерство фінансів України та Національний банк України всебічно обговорювали плани реструктуризації банку та можливої участі держави в його рекапіталізації. Але ураховуючи незадовільний стан активів банку регулятор був змушений ухвалити рішення про визнання банку неплатоспроможним.
https://www.bank.gov.ua/control/uk/publi…47&cat_id=55838

Напевно, треба було трошки більше мільярдів гривень дати...

по-перше, я проголосував проти злочинця пороха
На виборах? Щось не пригадаю в бюлетені такого пункту - було або за Порошенка, або за Зеленського. Решта є самообманом.

я розумію, що у твоїй ситуації дуже складно це уявити, але якщо все ж уявити, що ти не мав грошей у ДБ, ти і через 4-5 років досі вважаєш, що відносно банківської системи, Порошенко і Гонтарева - злочинці?
Не українці одні такі, онде Фурса розповідає про очільницю турецького нацбанку. Бо, як відомо, нема пророка у своїй вітчизні.

Цікаво, що крім "злочинниці" Гонтаревої у Лондонській школі економіки ніхто з її попередників не удостоївся честі викладати... Де там подівся ефективний "молодий реформатор" Арбузов?
срезанная в лесу...

• Send private message

1,636

Tuesday, April 30th 2019, 3:23pm

До речі!

Quoted

...У протоколі зазначено, що до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року було внесено дві кандидатури: Зеленський В.О. та Порошенко П.О.

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року більшу кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, одержав кандидат на пост Президента України ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Отже, Центральна виборча комісія оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України обраним Президентом України є кандидат на пост Президента України ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1978 року народження, художній керівник, ТОВ "Квартал 95", проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Протокол підписали 15 членів Комісії, а також присутні на засіданні уповноважені представники кандидатів на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.
https://www.cvk.gov.ua/news/news_30042019.htm

Із чим я всіх і вітаю - національну традицію ходіння по граблях не порушено!))
срезанная в лесу...

This post has been edited 1 times, last edit by "Охотник" (Apr 30th 2019, 3:32pm)

• Send private message

1,637

Tuesday, April 30th 2019, 5:23pm

Гроші вкладників "ефективно" розтринькало керівництво банку, але активи забрала Гонтарева, ну ок...
Це була змова, як і с другими банками. Гонтарєва давала рефінанс, його попиляли, а рештки -активи - розпродує ФГВФО.матеріалів про гонтарєву достатньо, ось шматочок по Дельта

Quoted

Почему семья главного банкира Украины выбрала «Дельта Банк» для хранения своих активов? Все просто. Через «Дельта Банк» проходили все операции с облигациями НАК «Нефтегаз Украины» при их монетизации. Схема была такой: Кабмин вкладывал деньги в капитал «Нефтогаза», давая ему облигации, когда «Нефтогазу» требовались живые деньги, он продавал облигации «Дельта Банку», а финучреждение перепродавало их Нацбанку. Брокером на вторичном рынке была компания Валерии Гонтаревой ICU. Гонтарева связана с Николаем Лагуном (экс-владелец «Дельта Банка», подробнее про него читайте в статье Преступные схемы банкира Николая Лагуна (расследование)), они плотно сотрудничали. Поэтому Валерия Алексеевна отдала свои деньги старому другу и его банку.

• Send private message

1,638

Tuesday, April 30th 2019, 6:32pm

Це була змова, як і с другими банками. Гонтарєва давала рефінанс, його попиляли, а рештки -активи - розпродує ФГВФО.
Тобто якби банк не отримав рефінанс, то він почувався б ліпше? Чи просто швидше сконав би?

матеріалів про гонтарєву достатньо, ось шматочок по Дельта
Матеріалів достатньо, а читаємо ми публікацію нікому невідомої "Арина Дмитриева" на авторитетному сайті під назвою "SKELET-info"?
Не вважаю, що слід довіряти всьому написаному на стінах, особливо коли автор не в змозі навіть правильно написати "Нафтогаз" (або "Нефтегаз" російською)

Та й, власне кажучи, наведений шматочок доводить що? Факт якоїсь змови? Ні.
срезанная в лесу...

This post has been edited 1 times, last edit by "Охотник" (Apr 30th 2019, 6:47pm)

• Send private message

1,639

Wednesday, May 1st 2019, 8:18pm

Тобто якби банк не отримав рефінанс, то він почувався б ліпше? Чи просто швидше сконав би?
Не можу сказати точно, що було б....Як я вже цитував: "історія не терпить..."
Але, "загон алєнів" був розпочатий сукойяценюком, якая сука в квітні 2014 загавкала в масінфо мессидж, що банків забагато, і вони є прокладками . Всі наступні події ясно, і максимально прозоро свідчать, що яценюковасука була не абсолютнойопнутасука, як здається, а , цяясука, була умовним "стартапом" , банкопаду в масмедіа, забезпеченням банкопаду ідеологічно. Цяя ж сукаяценюк бомбардувала масмедіа заявами про всілякі схеми-варіанти запровадження здирання податків з вкладників банків. Сукаяценюк, цією гілкою впливання, прямим чином спровокувала відтік депозитів , і падіння нацвалюти ( мої пости на цю тему в ті роки десь тут повинні бути). Всім банкам " поплохело". Надалі процесами падіння банків керувала вже гонтарєва. Банкірам пропонували пропозіції, від яких вони не могли відмовитись 8-)

This post has been edited 3 times, last edit by "fiks" (May 1st 2019, 8:26pm)

• Send private message

1,640

Wednesday, May 1st 2019, 9:03pm

цяясука, була умовним "стартапом" , банкопаду в масмедіа, забезпеченням банкопаду ідеологічно. Цяя ж сукаяценюк бомбардувала масмедіа заявами про всілякі схеми-варіанти запровадження здирання податків з вкладників банків. Сукаяценюк, цією гілкою впливання, прямим чином спровокувала відтік депозитів
Нагадаю, що в ті часи всі допозити в усіх банках були на умові дострокового розірвання договору, маючи ті ж самі %% умови, що й в строкових депо. Зараз умови зовсім інші.