You are not logged in.

antikain

Beginner

(34)

Occupation: Дизайнер

Reputation modifier: 1

• Send private message

11

Wednesday, November 7th 2018, 4:14pm

"Попы дерутся - свечки коптят!" Может оно и к лучшему, будет два независимых друг от друга института. А то что РПЦ вселенский вой подняло, то естественно. Бабло и влияние то уплывает прям из рук. Остальное и побоку.

IDDQD

Intermediate

(949)

Reputation modifier: 10

• Send private message

12

Wednesday, November 7th 2018, 5:54pm

наоборот, очищают украинские головы от российского влияния.

Бывал в нашей церкви не раз-никакого российского влияния на меня не было. На вас влияли? Где и как?

13

Wednesday, November 7th 2018, 8:49pm

наоборот, очищают украинские головы от российского влияния.

Бывал в нашей церкви не раз-никакого российского влияния на меня не было. На вас влияли? Где и как?

То у вас у Кремінній досить проукраїнська церква хоч і МП.
А от в Києві упороті сектанти МП "Боже царя храни" моляться.
Це нормально? Криваві кремлівські тирани царі століттями гнобили і вбивали українців, а їм прямо в центрі Києва оди співають.
Нах таку церкву.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

gentleman

Professional

(12,589)

Reputation modifier: 14

• Send private message

14

Wednesday, November 7th 2018, 9:42pm

У 2014 році знайшов на дорозі 5 гривень. Було це на початку весни. Майдан переміг, Януковоч злився, та от у Криму з'явилися "зелені іхтамнєти". Країну почали розкачувати всілякі москвофіли. Думаю, що зі знайденою п'ятіркою робити? Піду в церкву, поставлю свічку за мир в Україні, щоб війни не було. Зайшов, спитав у матінки, де свічку поставити. Вона скривилася, косо на мене поглянула і процідила: "Украіни нєт". І це не московський вплив?! До речі, свічка не допомогла :'(

Reputation modifier: 16

• Send private message

15

Wednesday, November 7th 2018, 10:12pm

А то что РПЦ вселенский вой подняло, то естественно. Бабло и влияние то уплывает прям из рук.

Так , от же ж... на перехресті історії зустрілись два інтереси :
- без втручання вселенського патриархату Украіна не могла подолати політичний вплив РПЦ на українців;
- без політичної волі президента України вселенський патріархат не зміг би нейтралізувати зростаючи державно-релігійні амбіціі Путена-Гундяєва;
Відсікання російських загребущіх лап на теріторії України - це визначна, історично унікальна подія взагалі!
Особисто я в єйфорії, хоча я абсолютний атеіст, і
На вас влияли? Где и как?
ніяк, бо в церкви не ходжу, не молюсь і таке інше :D На мене і впливати неможливо - якийсь час Я працював ( під"їдався ) по церквах, фотографуючі весілля, хрещення, навіть, упокоєнія....окрім сміху і презирства до існуючої попівні ( Що не має ніякої спільності з відношенням моїм до самого обряду - до людей, ясна річ), ніяких позитивних, або якихся високих емоцій не здобув. Спозираючи зосторонь, завдяки існуючим безпосереднім відвертим відношенням з попівньою, здобув тільки презирство, огиду і таке інше...

This post has been edited 6 times, last edit by "fiks" (Nov 7th 2018, 11:07pm)

Reputation modifier: 16

• Send private message

16

Wednesday, November 7th 2018, 10:35pm

То у вас у Кремінній досить проукраїнська церква хоч і МП.
Всі знають нашого ойця Євгенія- :D абсолютний західняк за походженням, родина його теж, всі розмовляють з присумішшю того самого діалекту, але...МПЦ!!!Церква збудована , по чуткам ( неперевіреним документально), на гроші московського газомагната.

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (Nov 7th 2018, 11:33pm)

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

17

Thursday, November 8th 2018, 1:39am

Засырают народу голову томосами да церквями. То улицы переименовывали с городами, теперь за попов взялись. Нет проблем важнее в стране видимо.
Тю, а вам жалко, якщо в Україні буде своя власна православна церква? І людям навпаки не доведеться ламати голову, чи обрати "неканонічну", але свою УПЦ КП, чи керовану Гундяєм із Москви УПЦ МП?
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

18

Saturday, December 15th 2018, 5:21pm

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

19

Sunday, December 16th 2018, 10:31pm

Quoted

Вы же в курсе, как сделать, чтобы одно и то же событие вызвало одновременно эйфорию от победы и приступ разочарования? Достаточно посмотреть на него с двух сторон. Перемога будет, если сравнить его с тем, что могло бы быть в худшем сценарии. Зрада — с тем, что могло бы быть в оптимальном. Собственно, все баталии перемого- и зрадофилов — ругань о ракурсе.

Автор этих строк недавно больно ударился головой посмотрел на Объединительный собор украинских церквей с обеих сторон. В этом материале попытаюсь описать ощущения и выводы.
https://petrimazepa.com/novaya_cerkov_peremoga_i_zrada
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

arnaut

Trainee

(315)

Reputation modifier: 8

• Send private message

20

Sunday, December 16th 2018, 11:15pm

как человек верущий нелзья разделядь народ ....
И всё-таки в дерьме, что-то есть... Миллиарды мух не могут ошибаться.
Промочишь ноги - откажет горло. Промочишь горло - откажyт ноги.