You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

antikain

Beginner

(34)

Occupation: Дизайнер

Reputation modifier: 1

• Send private message

11

Wednesday, November 7th 2018, 4:14pm

"Попы дерутся - свечки коптят!" Может оно и к лучшему, будет два независимых друг от друга института. А то что РПЦ вселенский вой подняло, то естественно. Бабло и влияние то уплывает прям из рук. Остальное и побоку.

IDDQD

Intermediate

(821)

Reputation modifier: 10

• Send private message

12

Wednesday, November 7th 2018, 5:54pm

наоборот, очищают украинские головы от российского влияния.

Бывал в нашей церкви не раз-никакого российского влияния на меня не было. На вас влияли? Где и как?

13

Wednesday, November 7th 2018, 8:49pm

наоборот, очищают украинские головы от российского влияния.

Бывал в нашей церкви не раз-никакого российского влияния на меня не было. На вас влияли? Где и как?

То у вас у Кремінній досить проукраїнська церква хоч і МП.
А от в Києві упороті сектанти МП "Боже царя храни" моляться.
Це нормально? Криваві кремлівські тирани царі століттями гнобили і вбивали українців, а їм прямо в центрі Києва оди співають.
Нах таку церкву.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

gentleman

Professional

(12,589)

Reputation modifier: 14

• Send private message

14

Wednesday, November 7th 2018, 9:42pm

У 2014 році знайшов на дорозі 5 гривень. Було це на початку весни. Майдан переміг, Януковоч злився, та от у Криму з'явилися "зелені іхтамнєти". Країну почали розкачувати всілякі москвофіли. Думаю, що зі знайденою п'ятіркою робити? Піду в церкву, поставлю свічку за мир в Україні, щоб війни не було. Зайшов, спитав у матінки, де свічку поставити. Вона скривилася, косо на мене поглянула і процідила: "Украіни нєт". І це не московський вплив?! До речі, свічка не допомогла :'(

Reputation modifier: 16

• Send private message

15

Wednesday, November 7th 2018, 10:12pm

А то что РПЦ вселенский вой подняло, то естественно. Бабло и влияние то уплывает прям из рук.

Так , от же ж... на перехресті історії зустрілись два інтереси :
- без втручання вселенського патриархату Украіна не могла подолати політичний вплив РПЦ на українців;
- без політичної волі президента України вселенський патріархат не зміг би нейтралізувати зростаючи державно-релігійні амбіціі Путена-Гундяєва;
Відсікання російських загребущіх лап на теріторії України - це визначна, історично унікальна подія взагалі!
Особисто я в єйфорії, хоча я абсолютний атеіст, і
На вас влияли? Где и как?
ніяк, бо в церкви не ходжу, не молюсь і таке інше :D На мене і впливати неможливо - якийсь час Я працював ( під"їдався ) по церквах, фотографуючі весілля, хрещення, навіть, упокоєнія....окрім сміху і презирства до існуючої попівні ( Що не має ніякої спільності з відношенням моїм до самого обряду - до людей, ясна річ), ніяких позитивних, або якихся високих емоцій не здобув. Спозираючи зосторонь, завдяки існуючим безпосереднім відвертим відношенням з попівньою, здобув тільки презирство, огиду і таке інше...

This post has been edited 6 times, last edit by "fiks" (Nov 7th 2018, 11:07pm)

Reputation modifier: 16

• Send private message

16

Wednesday, November 7th 2018, 10:35pm

То у вас у Кремінній досить проукраїнська церква хоч і МП.
Всі знають нашого ойця Євгенія- :D абсолютний західняк за походженням, родина його теж, всі розмовляють з присумішшю того самого діалекту, але...МПЦ!!!Церква збудована , по чуткам ( неперевіреним документально), на гроші московського газомагната.

This post has been edited 2 times, last edit by "fiks" (Nov 7th 2018, 11:33pm)

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

17

Thursday, November 8th 2018, 1:39am

Засырают народу голову томосами да церквями. То улицы переименовывали с городами, теперь за попов взялись. Нет проблем важнее в стране видимо.
Тю, а вам жалко, якщо в Україні буде своя власна православна церква? І людям навпаки не доведеться ламати голову, чи обрати "неканонічну", але свою УПЦ КП, чи керовану Гундяєм із Москви УПЦ МП?
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

18

Saturday, December 15th 2018, 5:21pm

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

19

Sunday, December 16th 2018, 10:31pm

Quoted

Вы же в курсе, как сделать, чтобы одно и то же событие вызвало одновременно эйфорию от победы и приступ разочарования? Достаточно посмотреть на него с двух сторон. Перемога будет, если сравнить его с тем, что могло бы быть в худшем сценарии. Зрада — с тем, что могло бы быть в оптимальном. Собственно, все баталии перемого- и зрадофилов — ругань о ракурсе.

Автор этих строк недавно больно ударился головой посмотрел на Объединительный собор украинских церквей с обеих сторон. В этом материале попытаюсь описать ощущения и выводы.
https://petrimazepa.com/novaya_cerkov_peremoga_i_zrada
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

arnaut

Trainee

(315)

Reputation modifier: 8

• Send private message

20

Sunday, December 16th 2018, 11:15pm

как человек верущий нелзья разделядь народ ....
И всё-таки в дерьме, что-то есть... Миллиарды мух не могут ошибаться.
Промочишь ноги - откажет горло. Промочишь горло - откажyт ноги.