You are not logged in.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

31

Thursday, June 6th 2019, 4:50pm

Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

32

Thursday, June 6th 2019, 6:53pm

А що там у Філарета за претензії до ПЦУ? Якщо коротко в двох словах.
Краєм вуха чув що там наче якийсь конфлікт виник із Зорею здається, але ліньки було розбиратися.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

33

Thursday, June 6th 2019, 7:40pm

А що там у Філарета за претензії до ПЦУ? Якщо коротко в двох словах.
Я теж сильно не вникав у це питання.
Наскільки розумію, він не хоче змиритися із тим, що довелося поступитися місцем Епіфанію - влада затягує. Звідси і всі розмови, що УПЦ КП досі існує, що порушено домовленості і т.д. А може його і правда ввели в оману, щось наобіцяли і не виконали - хтозна?

Ось Трегубов писав, він має освіту богослова: Реванш звідки не чекали
срезанная в лесу...

This post by "bradren007" (Tuesday, June 18th 2019, 12:30pm) has been deleted by user "Охотник" (Tuesday, June 18th 2019, 12:34pm) with the following reason: спам

• Send private message

35

Friday, June 21st 2019, 4:08pm

Quoted

Те, про що ми писали впродовж останніх місяців, відбулося.

20 червня у Володимирському соборі Києва пройшла подія, яку її учасники — дещо неправомірно — назвали Помісним собором Української православної церкви Київського патріархату. І вони проголосили:

Київський патріархат не ліквідовано;
він існує, ним керує патріарх Філарет, і він претендує на все, що мав до грудня 2018 року. Майно, церкви, парафії.

Це — брехня. Просто і однозначно. Київський патріархат було ліквідовано 15 грудня 2018 року самим патріархом Філаретом. Це зафіксовано документально та відзнято на відео.
Далі: https://petrimazepa.com/uk/filaret_vse

Quoted

...
Нагадаємо, псевдособор Філарета скасував рішення про саморозпуск УПЦ КП - під яким стоїть підпис самого Філарета - і відмовився від томосу.
...
http://texty.org.ua/pg/news/textynewsedi…va_ne_karatyme_

ЗІ, Як тут не згадати велику "мудрість"?

Quoted

Що стосується Томоса – це перемога для України, але мені здається, що це перемога, насамперед, Філарета, який боровся за українську церкву, ще до того, як ви стали президентом, ще в ті часи, коли ви були парафіянином Московського патріархату.
https://tsn.ua/politika/debati-zelenskog…iv-1332675.html
срезанная в лесу...

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests