You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "Охотник" started this thread

Reputation modifier: 20

• Send private message

31

Thursday, June 6th 2019, 4:50pm

Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

32

Thursday, June 6th 2019, 6:53pm

А що там у Філарета за претензії до ПЦУ? Якщо коротко в двох словах.
Краєм вуха чув що там наче якийсь конфлікт виник із Зорею здається, але ліньки було розбиратися.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

33

Thursday, June 6th 2019, 7:40pm

А що там у Філарета за претензії до ПЦУ? Якщо коротко в двох словах.
Я теж сильно не вникав у це питання.
Наскільки розумію, він не хоче змиритися із тим, що довелося поступитися місцем Епіфанію - влада затягує. Звідси і всі розмови, що УПЦ КП досі існує, що порушено домовленості і т.д. А може його і правда ввели в оману, щось наобіцяли і не виконали - хтозна?

Ось Трегубов писав, він має освіту богослова: Реванш звідки не чекали
срезанная в лесу...

This post by "bradren007" (Tuesday, June 18th 2019, 12:30pm) has been deleted by user "Охотник" (Tuesday, June 18th 2019, 12:34pm) with the following reason: спам

• Send private message

35

Friday, June 21st 2019, 4:08pm

Quoted

Те, про що ми писали впродовж останніх місяців, відбулося.

20 червня у Володимирському соборі Києва пройшла подія, яку її учасники — дещо неправомірно — назвали Помісним собором Української православної церкви Київського патріархату. І вони проголосили:

Київський патріархат не ліквідовано;
він існує, ним керує патріарх Філарет, і він претендує на все, що мав до грудня 2018 року. Майно, церкви, парафії.

Це — брехня. Просто і однозначно. Київський патріархат було ліквідовано 15 грудня 2018 року самим патріархом Філаретом. Це зафіксовано документально та відзнято на відео.
Далі: https://petrimazepa.com/uk/filaret_vse

Quoted

...
Нагадаємо, псевдособор Філарета скасував рішення про саморозпуск УПЦ КП - під яким стоїть підпис самого Філарета - і відмовився від томосу.
...
http://texty.org.ua/pg/news/textynewsedi…va_ne_karatyme_

ЗІ, Як тут не згадати велику "мудрість"?

Quoted

Що стосується Томоса – це перемога для України, але мені здається, що це перемога, насамперед, Філарета, який боровся за українську церкву, ще до того, як ви стали президентом, ще в ті часи, коли ви були парафіянином Московського патріархату.
https://tsn.ua/politika/debati-zelenskog…iv-1332675.html
срезанная в лесу...