You are not logged in.

Reputation modifier: 20

• Send private message

551

Sunday, January 20th 2019, 3:20pm

В 2019 повысят до 12.
Ти взагалі читав публікацію, чи побачив ключові слова і всьо, перемкнуло?)) І у пості на ФБ, і в статті на "Економічній правді" йдеться про імпорт газу, тобто за якою ціною "Нафтогаз" купує з-за кордону, там ані слова немає про тарифи всередині країні, інша тема))

Спистел получается раз нигде?
Ніт, виходить, треба уважно читати те, що коментуєш)) Там ані натяку немає на те, що ти можеш забрати якісь тисячі)) Там сказано, що якби не арбітраж, то Україна понесла б на рівному місці $126,8 млрд збитків, 237 тис. грн на сім'ю
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Reputation modifier: 16

• Send private message

552

Sunday, January 20th 2019, 8:26pm

Ніт, виходить, треба уважно читати те, що коментуєш)) Там ані натяку немає на те, що ти можеш забрати якісь тисячі)) Там сказано, що якби не арбітраж, то Україна понесла б на рівному місці $126,8 млрд збитків, 237 тис. грн на сім'ю
Не витратив-все одно, що заробив! ....А, якщо, заробив - то як можна отримати зароблене? 8-)

• Send private message

553

Sunday, January 20th 2019, 10:15pm

Не витратив-все одно, що заробив!
Взагалі-то ні, зовсім не все одно. Математика за п'ятий (?) клас)))

як можна отримати зароблене?
Ми вже отримали відсутність боргу за "недокуплений газ" розміром у декілька річних держбюджетів, незрівнянно кращий стан платіжного балансу -> незрівнянно менше навантаження на золотовалютні резерви і, як наслідок, уникнули подальшого знецінення гривні (про що і каже Коболєв, по суті, у наведеній цитаті)
срезанная в лесу...

This post has been edited 3 times, last edit by "Охотник" (Jan 20th 2019, 11:07pm)

IDDQD

Intermediate

(934)

Reputation modifier: 10

• Send private message

554

Monday, January 21st 2019, 9:27pm

Не витратив-все одно, що заробив!
Взагалі-то ні, зовсім не все одно. Математика за п'ятий (?) клас)))

як можна отримати зароблене?
Ми вже отримали відсутність боргу за "недокуплений газ" розміром у декілька річних держбюджетів, незрівнянно кращий стан платіжного балансу -> незрівнянно менше навантаження на золотовалютні резерви і, як наслідок, уникнули подальшого знецінення гривні (про що і каже Коболєв, по суті, у наведеній цитаті)

Не знаю что вы отрымалы, а вот Коболев отрымав гарну зп и охренительную премию. Все осталнле-сказки для быдла вроде шатуна и путиннападет.

• Send private message

555

Tuesday, January 22nd 2019, 4:22pm

Не знаю что вы отрымалы... сказки для быдла...
Не "ви", а "ми", якщо ти громадянин України)) Десь бачиш "доллар папітдісят"? Дефолт? Так отож))

Спочатку хотів написати значно розлогіший коментар, але воно того не варте)))
В принципі, можна самостійно загуглити, на скільки мільярдів доларів Україні виставляв претензії "Газпром", порівняти умови імпорту за "газовими угодами" Тимошенко 2009 та "харківськими угодами" Януковича 2010 із нинішнім реверсом, дізнатись, як пов'язані платіжний баланс і курс валюти*, все це зіставити і збагнути дзен... А можна приєднатися до щільних лав пенсіонерів і нити при першому-ліпшому коливанні гривні на 90 копійок)))

*Платіжний баланс. Що таке платіжний баланс? У самому загальному виді це — співвідношення між платежами, що країна здійснює за кордон, і надходженнями валюти в країну із-за кордону. Якщо сума платежів, що надходять у дану країну, перевищує суму платежів, що здійснює країна за кордон, то платіжний баланс називається активним, якщо навпаки, тобто виплати перебільшують надходження, то платіжний баланс називається пасивним. При системі фіксованих курсів дефіцит платіжного балансу покривається за рахунок витрати центральним банком країни її золотовалютних резервів, а активний баланс супроводжується зростанням золотовалютних резервів у результаті продажу центральним банком національної валюти. В умовах же плаваючих курсів при активному платіжному балансі курс національної валюти підвищується, оскільки попит на неї зростає при відносному падінні попиту на іноземну валюту. При пасивном платіжному балансі курс валюти, навпаки, знижується, оскільки країна винна своїм партнерам більше, ніж вони їй, і, отже, її попит на іноземну валюту зростає. Через механізм коливань валютних курсів забезпечується рівновага платіжного балансу країни. Однак при цьому можливість уряду за допомогою валютних інтервенцій впливати на динаміку курсу своєї валюти не виключається.

https://library.if.ua/book/65/4892.html
срезанная в лесу...

• Send private message

556

Tuesday, January 29th 2019, 3:45pm

а вот Коболев отрымав гарну зп и охренительную премию

Quoted

...я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в Нафтогазі (заробітну платню, премії та «бонуси») в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність.

Наразі кошти будуть скеровуватись в рівних пропорціях трьом організаціям - "Народний тил" на підтримку родин загиблих воїнів, "Повернись живим" на підтримку армії та "Таблеточки" на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

Обрав їх, оскільки довіряю - впевнений, що гроші будуть використані прозоро та з користю, але залишаю за собою право змінювати цей перелік та пропорцію розподілу коштів. Незмінним залишиться тільки відсоток від доходів до перерахування - 100%, про що обіцяю щонайменше раз на місяць звітувати на своїй ФБ сторінці.
...
https://www.facebook.com/andriy.kobolyev…156362640513440
срезанная в лесу...

IDDQD

Intermediate

(934)

• Send private message

557

Tuesday, January 29th 2019, 6:50pm

а вот Коболев отрымав гарну зп и охренительную премию

Quoted

...я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в Нафтогазі (заробітну платню, премії та «бонуси») в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність.

Наразі кошти будуть скеровуватись в рівних пропорціях трьом організаціям - "Народний тил" на підтримку родин загиблих воїнів, "Повернись живим" на підтримку армії та "Таблеточки" на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

Обрав їх, оскільки довіряю - впевнений, що гроші будуть використані прозоро та з користю, але залишаю за собою право змінювати цей перелік та пропорцію розподілу коштів. Незмінним залишиться тільки відсоток від доходів до перерахування - 100%, про що обіцяю щонайменше раз на місяць звітувати на своїй ФБ сторінці.
...
https://www.facebook.com/andriy.kobolyev…156362640513440

Зачем ему зп, которую тем более собрались снижать, если есть премия в 7.9 лимона $? :D

558

Tuesday, January 29th 2019, 6:58pm

Зачем ему зп, которую тем более собрались снижать, если есть премия в 7.9 лимона $?

Премії теж підуть на благодійність.

Quoted

я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в Нафтогазі (заробітну платню, премії та «бонуси») в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

IDDQD

Intermediate

(934)

• Send private message

559

Tuesday, January 29th 2019, 7:04pm

Зачем ему зп, которую тем более собрались снижать, если есть премия в 7.9 лимона $?

Премії теж підуть на благодійність.

Quoted

я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в Нафтогазі (заробітну платню, премії та «бонуси») в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність.

Премия уже есть. Маме отправил чтоб не забрали :D
А вот будет ли ещё, это уже вопрос.

• Send private message

560

Tuesday, January 29th 2019, 7:56pm

Коболев отрымав гарну зп
Зачем ему зп
Чомусь згадав анекдот про малєнькую сєрєнькую птічку...

премия в 7.9 лимона $
Тобто аж цілих 0,17% від $4630 мільйонів, які виборов на користь "Нафтогазу"! Нечуване нахабство!1
срезанная в лесу...

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests