You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Reputation modifier: 16

• Send private message

581

Saturday, May 11th 2019, 6:34am

який же Зе крутий!!!!!!!! ще не став президентом, а вже зміцнив гривню!

Не він, звичайно. Бізнес, а з ним і пересічні, побачивши кінець влади пороха, зменшили бажання конвертуватись в валюту. Якщо це коливання було би не в період виборів, то воно було б , дійсно , сезонним. Наразі, в стані абсолютної невідомості щодо подальшіх дій майбутнього президента, валюта повинна була би мати підвищений попит, але все навпаки. На фінфорумі валютні спекулі в шоці :D
Це якщо номінальний ВВП, а є реальний ВВП, де враховується інфляція, і реальний ВВП таки росте))
Зростання було би реальним, якби не зростали ціни - тобто, більше купуємо за стабільною ціною - більше виробляється продукту, послуг, зростає зарплатня і т.і....

Reputation modifier: 20

• Send private message

582

Saturday, May 11th 2019, 11:44am

Зростання було би реальним, якби не зростали ціни
"Реальний" в даному випадку це не епітет, а термін)))

Quoted

Номінальний ВВП — це ринкова вартість товарів і послуг, виражена у поточних цінах, або ВВП, обчислений у цінах того самого періоду, за який вона визначається, тобто в поточних цінах. У багатьох країнах значна частина приросту ВВП припадає на зростання цін, або інфляцію.

Реальний ВВП вимірюється вартістю виробленого продукту за різні роки з використанням цін загального базового року. Це незмінні ціни в тому розумінні, що вимірюється ВВП рік за роком з постійною купівельною спроможністю. Реальний ВВП вимірює економічне зростання, тобто зростання, в якому не враховується ефект інфляції.
https://library.if.ua/book/61/4388.html

Ось, наприклад, номінальний ВВП:

93 мільярди доларів у 2016 і 112 мільярдів у 2017 році. Номінальний ВВП зріс на 20,5%

А ось реальний ВВП (у постійних цінах 2010 року):

124,2 та 127,3 мільярдів доларів відповідно. Реальний ВВП зріс на 2,5%
Не ціни, а економіка зросла на 2,5%

Крім того, у 2018 році маємо зростання економіки вже 3,3%
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

583

Saturday, May 11th 2019, 7:26pm

Економічні показники діяльності держави можна оцінювати по різному.
З точки зору загальновизнаних міжнародних фінансових інституцій наприклад у ВВП (Внутрішній валовий продукт).
Але для пересічного загалу громадян це поняття досить малозрозуміле і не очевидне.
Коли наприклад кажуть що ВВП протягом 5 років зріс там на скількись процентів - це мало про що говорить пересічним громадянам.
Тому аналітичний портал "Слово і Діло" спробував спростити методику аналізу, звівши це все до всім зрозумілої величини - кількість каструль борщу які можна зварити на одну мінімальну зарплатню.
Звичайно це все сильно притягнуто за вуха, ціни на продукти харчування сильно коливаються в залежності від сезону.
Але все ж таки приблизну картину дають.

Quoted

Борщ – одна з найпопулярніших страв української кухні, за індексом цієї страви в Україні заведено відстежувати динаміку зростання цін на продукти харчування. «Слово і Діло» проаналізувало, як змінювалася вартість п'ятилітрової каструлі борщу протягом п'яти років і скільки каструль можна приготувати на одну мінімальну зарплату.

Рецепт нашого борщу: 300 грамів свинини, 500 грамів картоплі, 500 грамів буряка, 200 грамів моркви, 300 грамів капусти, 200 грамів цибулі, 90 грамів томатної пасти, 30 грамів соняшникової олії, 200 грамів сметани.

Станом на березень цього року на мінімальну зарплату можна зварити 55 каструль борщу. В 2014 році – лише 39.
Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)
Якщо виходити з цього рецепта, в 2014 році вартість п'яти літрів борщу становила 30,96 грн. За мінімальної зарплати 1 тис. 218 грн можна було зварити 39 таких каструль. У 2015 році мінімальна зарплата не змінилася, зате зросли ціни: борщ уже коштував 34,22 грн, це 35 каструль.

Станом на 2016 рік мінімалка становила 1 тис. 378 грн, але вартість борщу зросла до 46,85 грн. За місяць можна було приготувати лише 29 п'ятилітрових каструль, найнижчий показник за п'ять років. У 2017 році мінімальна зарплата зросла більш ніж удвічі – до 3,2 тис. грн, а вартість борщу, навпаки, трохи знизилася – до 45,29 грн, виходило 70 каструль за місяць.

Минулого року п'ятилітрова каструля борщу коштувала 59,36 грн, це 62 каструлі за місяць за мінімальної зарплати 3 тис. 723 грн.

Станом на січень цього року каструля борщу коштувала 74,01 грн, а в березні – 74,76 грн, це 56 і 55 каструль відповідно (за мінімалки 4 тис. 173 грн).

Нагадаємо, раніше «Слово і Діло» вивело індекс голубців і проаналізувало, як упродовж останніх чотирьох років дорожчала шестилітрова каструля цієї страви.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

IDDQD

Intermediate

(821)

Reputation modifier: 10

• Send private message

584

Saturday, May 11th 2019, 8:16pm

Разве минималка 4173 кто-то получает на руки? А налоги? Помимо борща, ещё нужно одеться, заплатить за коммуналку и лечиться если не дай Бог заболеешь.

Ну если лучше стало, пусть тому и быть)

• Send private message

585

Sunday, May 12th 2019, 8:46pm

TRIGGER, Охотник, ....Не знаю, як і чим заробляє на життя Охотник, але знаю, як заробляє TRIGGER - тако ж, як і я - в сфері надання специфічних послуг ... Отже питання до TRIGGER: - Саша, як ти визначаєшся з формуванням ціни на свої послуги? - з погляду на стелю, чи з погляду на небо, чи з відвідин маркету, чи з приводу чергової сплати за комунальні послуги? Я, виключно , з останніх двух показників, і вартість своїх послуг підвищую ( вимушено) постійно, а це означає, що ВВП , в моєму клінічному випадку, не зростає! Навіть, навпаки, якщо я завпроваджу ціну на свій продукт вище реальної ( всім відомі інфляйцінні завищені очікування ) , то я граю на зниженння зростання ВВП , і, навіть, в мінус, бо мені не заплатять забаганний гонорар, і я не зможу купити товари і послуги в запланованому обсязі - і всьо! - ВВП здохло!

586

Sunday, May 12th 2019, 11:05pm

Отже питання до TRIGGER: - Саша, як ти визначаєшся з формуванням ціни на свої послуги?

Не форумна розмова. Якщо коротко - то доводиться оглядатися на ціни аналогічних сервісів, конкуренцію і прикручувати свої забаганки щоб не втратити клієнтів.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

587

Monday, May 13th 2019, 10:35am

fiks, ніхто не заперечує, що ціни впливають. Але, грубо спрощуючи, номінальний ВВП - це ціна послуг (те, про що ти кажеш), а реальний - кількість послуг))
срезанная в лесу...

This post has been edited 1 times, last edit by "Охотник" (May 13th 2019, 1:41pm)

• Send private message

588

Thursday, May 16th 2019, 8:33pm

а реальний - кількість послуг))
- що виражається в абсолютному грошовому обсязі :D Не вказуэться , скільки відремонтовано авто, житла, компів, вставлено штучних зубів, щелеп, і т.і... Вказується загальний, абсолютний обсяг послуг,відображенній тільки в грошах! Коню зрозуміло, що надання комунальних послуг за іншими, вищіми цінами, зводе нанівець фізичне надання послуг

Quoted

скільки відремонтовано авто, житла, компів, вставлено штучних зубів, щелеп, і т.і.
, бо нема , чім сплачувати пересічному! - а в ВВП- всьо по-кайхву! Недодали якихось послуг ( чи, всіх, загалом) на N-суму, так передали якихось других послуг на 1,17N -суму - нормально? -Є зростання ВВП ?
Не форумна розмова.
Чому не форумна, на форумі всі давно всьо знають
Якщо коротко - то доводиться оглядатися на ціни аналогічних сервісів, конкуренцію і прикручувати свої забаганки щоб не втратити клієнтів.
Це ясно, і, як я вже писав,
вартість своїх послуг підвищую ( вимушено) постійно, а це означає, що ВВП , в моєму клінічному випадку, не зростає! Навіть, навпаки, якщо я завпроваджу ціну на свій продукт вище реальної ( всім відомі інфляйцінні завищені очікування ) , то я граю на зниженння зростання ВВП , і, навіть, в мінус, бо мені не заплатять забаганний гонорар, і я не зможу купити товари і послуги в запланованому обсязі - і всьо! - ВВП здохло!

ВВП - здохло!!!

• Send private message

589

Thursday, May 16th 2019, 10:19pm

що виражається в абсолютному грошовому обсязі :D Не вказуэться , скільки відремонтовано авто, житла, компів, вставлено штучних зубів, щелеп, і т.і... Вказується загальний, абсолютний обсяг послуг,відображенній тільки в грошах!
Вказується в грошовому обсязі, який рахують, помноживши обсяги товарів на ціни базового року, наприклад, 2010-го))
срезанная в лесу...

• Send private message

590

Friday, May 17th 2019, 9:56pm

помноживши обсяги товарів на ціни базового року, наприклад, 2010-го
Ну, я не знаю , як , і що казати...Ну, хай би ВОНИ вказували на ці роки, Їм це прощається, бо шана Їм
ніяка...а Вам, Вшанований мною Охотник, навіщо згадувати 2010? Я просто в ступорі, це мені нагадує вивчання " Обществоведения", " Политєкономії " в роки " Епохи розвинутого соціалізму в СРСР" - в єсересері ( чомусь) статистика наводила досягнення епохи СРСР виключно в порівнянні з показниками економіки в 2013 році ( як максимальними на цій, загалом проклятій, теріторії) ...А єсересеру тоді і не існувало....
Наша новітьня економічна історія починається з 2013-2014 року

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (May 17th 2019, 10:06pm)