You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

vetala1

Intermediate

(4,148)

Reputation modifier: 9

• Send private message

611

Wednesday, March 28th 2018, 3:16pm

Этого не покажут ни на одном УкрТВ и не напишут ни в одной соц.сети! Посмотрите, подумайте. Просто я фигею это ещё мягко сказано когда у нас в Украине смеются некоторые люди, хотя и людьми их нельзя! Политика политикой, но человеком нужно оставаться всегда!!

Reputation modifier: 20

• Send private message

612

Wednesday, March 28th 2018, 5:04pm

не тому, що ви трохи страх втратили, а просто так, незаслужено, так би мовити

англічанка гадіт!

Quoted

Ворожа діяльність РФ в інших країнах - матеріали брифінгу в посольстві Великобританії.

Михайло Демків
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

• Send private message

613

Saturday, March 31st 2018, 4:49pm

Промова Бориса Джонсона

Quoted

А ось вам переклад промови міністра закордонних справ Великої Британії Бориса Джонсона українською від #Трегубова

Примітка редакції. Нещодавню промову міністра закордонних справ Великої Британії Бориса Джонсона дехто вже встиг порівняти з Фултонською промовою Вінстона Черчілля. Як на нашу скромну думку, порівняння надто улесливе, якщо співставляти особистості, але коректне в тому плані, що, як і у випадку Фултонської промови, ця промова є фактичним окресленням того, чим колективний Захід зараз вважає Росію і як пропонує до неї ставитися. Досі в нас публікували лише скорочений російський переклад промови — ми вирішили не повторювати чужу працю та перекласти оригінал українською. І так, не дивуйтеся використанню подекуди не зовсім дипломатичних зворотів — так у першоджерелі.
https://petrimazepa.com/promova_borisa_dzonsona
срезанная в лесу...

• Send private message

614

Sunday, April 22nd 2018, 4:11pm

...Чи, все-таки, в "нарочно не придумаешь" оце варто запостити? :rofl:
Охотник has attached the following image:
  • roscompozor.PNG
срезанная в лесу...

615

Sunday, April 22nd 2018, 4:40pm

верной дорогой идут товарищи!да здравствует чебурнет :D

616

Saturday, April 28th 2018, 3:54am

Quoted

Будни ада. Пенсионеры из «Отрядов Путина» сожгли (со словами «гореть в огне», «чтоб ты горел всю жизнь и сгорел дотла») и растоптали портреты Павла Дурова, назвали его предателем и пригрозили прийти к нему. А также потребовали «закрыть организацию Telegram», которая «против России, против нашей страны».

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 16

• Send private message

617

Saturday, April 28th 2018, 11:09am

Ну не зря же севернокорейтцкий лидер ринулся в объятия Южой Кореи. Видит, что большой рюськебрат скоро ёппнется окончательно, может потянуть за собой в могилу, как минимум, в экономическую

618

Sunday, April 29th 2018, 12:54pm

Із циклу - а що там за поребриком?

:D :crazy:

Quoted

В Ухте бывший тюремщик возглавил вуз, но не изменил своим привычкам. Теперь он всерьез обещает превратить общежитие в казарму и отключать электричество после 23:00

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

• Send private message

619

Monday, June 11th 2018, 11:40am

Quoted

Сегодня, 10 июня, волонтеры InformNapalm опубликовали 30-секундный мультипликационный видеоролик с призывом бойкотировать Чемпионат мира по футболу, финальный этап которого пройдет с 14 июня по 15 июля 2018 года в России. Если ролик за первые 3 суток сможет набрать 100 тыс. просмотров, то попадет в тренды Youtube прямо накануне начала мундиаля.

Видео создано на основе серии рисунков известного украинского художника и иллюстратора Андрея Ермоленко, который через серию плакатов также призвал мировое сообщество к бойкоту.
https://informnapalm.org/43943-30-sekund…cup-2018-video/
срезанная в лесу...

620

Friday, June 22nd 2018, 10:11pm

По мотивам посту минулорічної давнини.

Я тут минулого року попереджав вас що ФСБ уважно відслідковує всіх прибуваючих в росію українців, і цікавих з її точки зору людей бере на карандаш і в подальшу оперативну розробку. Багато хто мені не повірив, мотивуючи тим що от я їздив і нічого. Але в подіях недавнього минулого знайшлося підтверждення моєї теорії.

Quoted

а ладно. Пуганые)))
Ездила аж в саму мАцкву-никто меня не арестовал)))

А ты думаешь почему в россии ввели продажу билетов на автобусы и поезда по паспорту?
Как раз чтобы отслеживать передвижения потенциальных террористов.
Учитывая отношения с Украиной они опасаются ответных терактов и контролируют все, транспорт, мобильную связь, интернет/соцсети.
Я же не говорю что всех приезжающих украинцев подряд берут на контроль, ты им была не интересна.
А вот если бы ты была участником АТО, волонтером, или закоренелым интернет-укротроллем тебя бы взяли под наблюдение или еще чего похуже.
Мониторится в соцсетях все, твои посты, участие в группах, лайки.
И на основе этой информации заносят тебя в белые, серые, черные списки.
И при пересечении границы подымают потом эту инфу и решают принять тебя в разработку или игнорировать.

Quoted

СБУ розповіла, як ФСБ створює канали контрабанди наркотиків та зброї з України до Росії
Російські прикордонники навмисне створюють канали контрабанди з України наркотиків та зброї, аби потім їх викрити.
Мета – пропагандистський галас та формування Україні іміджу кримінальної та терористичної держави.
Докази підготовки таких провокацій зібрали в Управлінні СБУ в Сумській області.

Несподіване продовження отримала історія, про яку Радіо Свобода розповідало у квітні – «Загибель українця: ФСБ Росії поранила і захопила громадянина України, звинувативши у «контрабанді зброї».
Мешканця сумського прикордонного села оперативники Прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії затримали на кордоні й вилучили у нього зброю, набої, гранати та кілограм ртуті.
При затриманні хлопця обстріляли, від поранень він помер у тюрмі невдовзі після суду.

Близькі загиблого у звинувачення не вірять. Проте з матеріалів обвинувального вироку виходить, що російські прикордонники досконально знали, де саме, коли і в який час перетинатиме кордон порушник, а спецпризначенцям навіть показали фото хлопця, якого вони братимуть.
Управління СБУ в Сумській області викрило й задокументувало схеми, механізми, форми і методи роботи ФСБ, якими готуються такі провокації.

Як вербує ФСБ

Одним із основних вербувальних пунктів є пункти пропуску на кордоні між Україною та Росією. Офіцери оперативно-розшукових відділів (ОРВ) прикордонних управлінь ФСБ Росії відслідковують потік людей і відбирають тих, хто становить для них оперативний інтерес.

У першу чергу це – секретоносії, діючі й колишні військові, правоохоронці, члени праворадикальних партій й організацій, учасники АТО, футбольні фанати й інші категорії людей, яким можна пригрозити покаранням за дійсні чи вдавані правопорушення або які потрапили у скрутне становище. Обробку починають вже у процесі фільтраційних заходів на в’їзд, відводячи людину до цієї будівлі:

«Якщо людина підходить, її вербують. Вона має написати підписку (цитую): «Я, Иванов Иван Иванович, изъявляю добровольное согласие оказывать негласную помощь органам ФСБ в деле обеспечения государственной безопасности.
Обязуюсь хранить в тайне все сведения, которые станут мне известны по роду моей деятельности.
В целях конспирации избираю себе псевдоним такой-то. Дата, подпись». Інколи людині дають чистий аркуш і вона пише під диктовку, інколи це роздрукований бланк», – розповідає Леся Рапута, помічник начальника сумського УСБУ по зв’язках зі ЗМІ та громадськістю.

Якщо кому цікаво, детальніше повна стаття тут.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests