You are not logged in.

10,791

Thursday, November 7th 2019, 1:27am

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

IDDQD

Intermediate

(975)

Reputation modifier: 10

• Send private message

10,792

Sunday, November 10th 2019, 7:39pm

ReXX

Укробандерофашист

(30,430)

Reputation modifier: 19

• Send private message

10,793

Monday, November 11th 2019, 10:52am

Quoted

начнем с того, что россия тут не при чем

я ще хвилину зміг протриматися
почув про

Quoted

у тебя фашистская украина

вимкнув. клінічний ідіот

upd: перегорів, змусив себе дослухати до кінця.
манера спілкування у нього крута, звичайно, харизматичний такий. несе правда повну єб**іну, але несе впевнено, піпл хаває. (що, до речі, дуже нагадує манеру пропагандонських програм на рашатб)
а "журналіст", таке враження, що рівня пту.

єдине з чим я повністю згоден, це те, що в 2014 у наших змі казали що "рубіжне взяли з боями", а це, де-факто, брехня.

This post has been edited 1 times, last edit by "ReXX" (Nov 11th 2019, 11:13am)

Reputation modifier: 20

• Send private message

10,794

Monday, November 11th 2019, 12:53pm

Я пам'ятаю це відео ще отаким манесеньким, десь із десятьма переглядами, коли автор тіки-тіки залив його на ФБ)) Словом, проігнорував тоді, не гаятиму часу і тепер)) Отощавший от ніпамєрних таріфав жертва фошиздского ріжима сорвался і рубанул правду-матку, да?))

Цікаво інше, цей алкогольний делірій серйозно розкручують через російські пропагандистські канали - і шаріїв з монтянами напрягли, і вкидають по смітниках типу "спасіба, что нє рашатудей" (як той, звідки 1986 покушать приніс), місцевий паблік вкантактікє бурлить від нашестя мутних акаунтів. Для чого?

Привід абсолютно незначний, адже ані оригінальності, ані героїзму не треба, щоби в Рубіжному переказувати російську шизу - ніхто тебе "на подвальчик" за це не кине і до дерева не прив'яже. Але розкручують.

єдине з чим я повністю згоден, це те, що в 2014 у наших змі казали що "рубіжне взяли з боями", а це, де-факто, брехня.
Ну, "Битви за Міськвиконком" звісно не було, але варто пам'ятати, що відбувалося в околицях міста, і не сприймати події в Рубіжному окремо від решти н.п. агломерації, все це пов'язано: Менеджмент гибридной войны. Битва за Лисичанск 22-24 июля 2014 года
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

This post has been edited 3 times, last edit by "Охотник" (Nov 11th 2019, 3:00pm)

ReXX

Укробандерофашист

(30,430)

Reputation modifier: 19

• Send private message

10,795

Monday, November 11th 2019, 4:26pm

адже ані оригінальності, ані героїзму не треба, щоби в Рубіжному переказувати російську шизу - ніхто тебе "на подвальчик" за це не кине і до дерева не прив'яже.

найцікавіше те, що "ФАШИСТИ" (ну адепти Беніто Мусоліні) - тут, але дядька ще живий і здоровий і навіть не у тюрмі.

а тепер я просто хочу, щоб він поїхав у Луганськ, і там на камеру (або хоча б просто не пошепки) спробував розповісти, про те, що місцева "влада" - це бандити і хвошизди, війни немає і взагалі він чекає на Україну.
за скільки б годин він був на підвалі та отримав строк у 20 років за "ізмєну уродінє"?

але ні, фашисти і зубожіння - тут, а там - Маленька Швейцарія.

IDDQD

Intermediate

(975)

• Send private message

10,796

Tuesday, November 12th 2019, 8:07pm

Я пам'ятаю це відео ще отаким манесеньким, десь із десятьма переглядами, коли автор тіки-тіки залив його на ФБ)) Словом, проігнорував тоді, не гаятиму часу і тепер)) Отощавший от ніпамєрних таріфав жертва фошиздского ріжима сорвался і рубанул правду-матку, да?))

Цікаво інше, цей алкогольний делірій серйозно розкручують через російські пропагандистські канали - і шаріїв з монтянами напрягли, і вкидають по смітниках типу "спасіба, что нє рашатудей" (єдине з чим я повністю згоден, це те, що в 2014 у наших змі казали що "рубіжне взяли з боями", а це, де-факто, брехня.
Ну, "Битви за Міськвиконком" звісно не було, але варто пам'ятати, що відбувалося в околицях міста, і не сприймати події в Рубіжному окремо від решти н.п. агломерації, все це пов'язано: Менеджмент гибридной войны. Битва за Лисичанск 22-24 июля 2014 годаШо и откуда я принес!?

• Send private message

10,797

Wednesday, November 13th 2019, 10:41am

Це ти нам розкажи)))
Відео несе якусь корисну інформацію? Може на відео знято якесь незвичайне для нашого міста явище? Знакова подія? Що?))

"Откуда" - канал, на який перезалито відео, російський пропагандистський смітник))
срезанная в лесу...

IDDQD

Intermediate

(975)

• Send private message

10,798

Wednesday, November 13th 2019, 11:58am

Це ти нам розкажи)))
Відео несе якусь корисну інформацію? Може на відео знято якесь незвичайне для нашого міста явище? Знакова подія? Що?))

"Откуда" - канал, на який перезалито відео, російський пропагандистський смітник))
Разве не из Рубежного мужик? Разве не для ictv украинского снимали?
Где нашел самое полное видео, оттуда и ссылку выложил. Все видосы на том канале посмотрели видимо раз говорите что то мусорка пропагандонская?

Канал айситиви, "нє рашатудей".

This post has been edited 1 times, last edit by "IDDQD" (Nov 13th 2019, 12:19pm)

• Send private message

10,799

Wednesday, November 13th 2019, 3:14pm

Разве не из Рубежного мужик?
Кориснішим чи інформаційнішим це відео не робить))

Разве не для ictv украинского снимали?
До речі, чим він кращий за всіх інших рубіжан в репортажі ICTV?))

Все видосы на том канале посмотрели видимо раз говорите что то мусорка пропагандонская?
Аякже! І прєісполнілся в своєм познаніі)))

Соупадєніє?
срезанная в лесу...

IDDQD

Intermediate

(975)

• Send private message

10,800

Wednesday, November 13th 2019, 5:13pm

Разве не из Рубежного мужик?
Кориснішим чи інформаційнішим це відео не робить))

Разве не для ictv украинского снимали?
До речі, чим він кращий за всіх інших рубіжан в репортажі ICTV?))

Все видосы на том канале посмотрели видимо раз говорите что то мусорка пропагандонская?
Аякже! І прєісполнілся в своєм познаніі)))

Соупадєніє?
index.php?page=Attachment&attachmentID=27501
Полезнее того видео с ПАП в Рубежном)
Ни чем не лучше, видео новостей с ictv добавил чтоб вам спокойней было.
Подписались на рашудвадцатьчетыре?

Полное видео без всяких редактирования и левых комменнтариев и ничего более.
Кстати, журналист что брал интервью написал на того мужика заявление в СБУ.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests