You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

101

Saturday, June 29th 2019, 8:38pm

Мда, пічально все. Якось так склалося що не приживаються в нас ніякі партії окрім Жопоблоку та його клонів типу Наш Край, За Життя.
БПП навіть не намагалося тут проводити якусь активну політичну діяльність.
Батьківщина та підконтрольна ГО-шка Нова Дія старалися із всих сил, лавочки фарбували/ставили, пенсіонерів через дорогу переводили, активно піарилися в медіа, але теж по результатам президентських виборів вийшов пшик. Які золоті гори Юлька не обіцяла щось вже втратила свій рейтинг довіри зовсім.

Багато балотуються купа якихось нікому невідомих самовисуванців які живуть в Києві. Про них взагалі нічого сказати.
Не розумію куди подівся Денищенко, він же живе в Рубіжному, і він наче збирався йти на вибори від партії Голос Вакарчука.

Навіть не знаю чи йти на ці вибори, нас, проєвропейсько налаштованих громадян на цьому окрузі набереться кілька процентів від загальної маси виборців.
Від нашого вибору реально абсолютно нічого не залежить, зрозуміло що робітники Зарі і бабки пенсіонерки виберуть Чернецова, це в мене теж не викликає сумніву.
Іоффе я чув тепер йде по спискам, так що його теж не оставили без уваги його партійці.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 20

• Send private message

102

Saturday, June 29th 2019, 10:11pm

Навіть не знаю чи йти на ці вибори
Аякже! Крім мажоритарки ще будуть вибори у багатомандатному окрузі, де кожний голос напряму впливає, скільки місць займе в Раді та чи інша партія.

Іоффе я чув тепер йде по спискам, так що його теж не оставили без уваги його партійці.
Так і є, не кинули))
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

103

Tuesday, July 2nd 2019, 8:59pm

Ну власне від ЕС у нас тільки 1 кандидат - Володимир Кладко.
Хто що чув про нього? Хорошого чи поганого?
Не хочеться голосувати за нього всліпу, тільки тому що він йде від ЕС. Хочеться зрозуміти людину.
Інформації про нього дуже мало.
Проживає в місті Кремінна.
Був помічником нардепа Курило від БПП.
Є директором невеликої турфірми "Галеон Тревел Схід", в судових реєстрах є позов Приватбанку проти нього про повернення кредиту близько 60 тис грн за 2015 рік.
Але то таке справа звичайна для підприємств які беруть кредити, бізнес не завжди процвітає.
Є профіль на Фейсбуці.
Але там теж нічого цікавого. То якісь зустрічі святкування чогось.
То участь у різних партійних заходах разом із Курилом.
IDDQD ти ж у нас кремінянин, видай розклади по цьому кандидату, Кремінна містечко невелике, мабуть щось чув же про нього.

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

This post has been edited 1 times, last edit by "TRIGGER" (Jul 2nd 2019, 9:23pm)

IDDQD

Intermediate

(949)

Reputation modifier: 10

• Send private message

104

Wednesday, July 3rd 2019, 7:25am

Ну власне від ЕС у нас тільки 1 кандидат - Володимир Кладко.
Хто що чув про нього? Хорошого чи поганого?
Не хочеться голосувати за нього всліпу, тільки тому що він йде від ЕС. Хочеться зрозуміти людину.
Інформації про нього дуже мало.
Проживає в місті Кремінна.
Був помічником нардепа Курило від БПП.
Є директором невеликої турфірми "Галеон Тревел Схід", в судових реєстрах є позов Приватбанку проти нього про повернення кредиту близько 60 тис грн за 2015 рік.
Але то таке справа звичайна для підприємств які беруть кредити, бізнес не завжди процвітає.
Є профіль на Фейсбуці.
Але там теж нічого цікавого. То якісь зустрічі святкування чогось.
То участь у різних партійних заходах разом із Курилом.
IDDQD ти ж у нас кремінянин, видай розклади по цьому кандидату, Кремінна містечко невелике, мабуть щось чув же про нього.

Видел в городе, но лично не знаком.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests