You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

IDDQD

Intermediate

(949)

Reputation modifier: 10

• Send private message

181

Thursday, January 10th 2019, 10:51pm

Как там газ по 8.5? 166 автономной натопил...

182

Friday, January 11th 2019, 11:08am

Та наче нормально, не дуже дорого.
У мене електроопалення без пільг 1650 грн вийшло за минулий місяць, щось близько 1000 кіловатт
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

IDDQD

Intermediate

(949)

• Send private message

183

Friday, January 11th 2019, 11:28am

Та наче нормально, не дуже дорого.
У мене електроопалення без пільг 1650 грн вийшло за минулий місяць, щось близько 1000 кіловатт

Это что, без двухтарифного счетачика чтоль? %)

184

Friday, January 11th 2019, 11:40am

Это что, без двухтарифного счетачика чтоль?

Угу. Подав заяву в РЕС на встановку. Але зважаючи на їхню равликову швидкість у вирішенні таких питань мабуть доб"юсь встановлення вже наприкінці зими
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Reputation modifier: 20

• Send private message

185

Friday, January 11th 2019, 12:42pm

Тобто еквівалентно 105,6 м3 спаленого газу, якщо ігнорувати всілякі тонкощі із КПД.
В принципі, якщо добитися тарифу на електроопалення, то вартість така ж, як і з газовим опаленням, а коли ще двозонний лічильник, буде навіть дешевше
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

This post has been edited 3 times, last edit by "Охотник" (Jan 11th 2019, 1:19pm)

IDDQD

Intermediate

(949)

• Send private message

186

Friday, January 11th 2019, 1:56pm

Угу. Подав заяву в РЕС на встановку. Але зважаючи на їхню равликову швидкість у вирішенні таких питань мабуть доб"юсь встановлення вже наприкінці зими

У нас 2300 счётчик и установка, ждать месяц.

IDDQD

Intermediate

(949)

• Send private message

187

Friday, January 11th 2019, 1:59pm

Тобто еквівалентно 105,6 м3 спаленого газу, якщо ігнорувати всілякі тонкощі із КПД.
В принципі, якщо добитися тарифу на електроопалення, то вартість така ж, як і з газовим опаленням, а коли ще двозонний лічильник, буде навіть дешевше

Щас намутят с разделением лэо на 2 компании, и свет в цене подтянется. Это как при подорожании газа все радовались цене дров, а тут хоп-и машина дров с 1500 стала 5000.

188

Friday, January 11th 2019, 2:20pm

Тобто еквівалентно 105,6 м3 спаленого газу

Та х.з. наскільки воно еквівалентно.
Газом і газовим котлом можна опалювати всю квартиру.
А я електрикою можу опалювати тільки одну кімнату із трьох в один момент часу.
Бо не вистачає потужності електричного вводу в 3 кВт, бо РЕС категорично не погоджується давати більше потужність
Я йду вранці на роботу і вмикаю 2 кВт бойлер води. Електроопалення вимикаю, бо не вистачає потужності.
Приходжу увечері в квартирі +12.
Починаю гріти одну кімнату де знаходжусь - кухню.
Потім кухню вимикаю, йду спати у спальню і починаю гріти спальню вже вночі.
Зранку цикл повторюється - все вимикаю, грію бойлер протягом дня.
Міжкімнатні двері всі зачинені, в коридорі +13-14 градусів.
Третю кімнату - залу взагалі покинув і не заходжу туди і нічого там не грію.
Отаке воно еквівалентне опалення електрикою.

У нас 2300 счётчик и установка, ждать месяц.

Я подав документи в РЕС ЛЕО на встановлення електроопалення.
По тій рекламній агітці що тут викладав Охотник не все так просто.
Насправді - послуга все під ключ в нас не працює.
Головний інженер навідріз відмовляється монтувати проводку по квартирі і до щитка.
Треба наймати стороннього електрика або самому.
Що вони погодилися робити це -
1. Видача техумов.
2.Монтаж двохзонного лічильника.
3. Створення проекту.
За ці послуги запросили 5500 грн.

Зміни в техпаспорт це вже треба самому йти в БТІ з проектом і відповідно окремо знову платити.
Тільки після цього можна буде спробувати оформити спеціальний опалювальний тариф із 50% знижкою на зимовий період.
І ще є надія на субсидію.

Reputation modifier: 20

• Send private message

189

Friday, January 11th 2019, 4:19pm

Нє, я тільки про еквівалентну кількість виділеної енергії, що з 1 м3 газу можна отримати приблизно 9,47 кВт

Насправді - послуга все під ключ в нас не працює.
Головний інженер навідріз відмовляється монтувати проводку по квартирі і до щитка.
Треба наймати стороннього електрика або самому.
Що вони погодилися робити це -
1. Видача техумов.
2.Монтаж двохзонного лічильника.
3. Створення проекту.
За ці послуги запросили 5500 грн.
Ну, хоч щось... Це вже із вартістю лічільника?
В принципі, гучним словом "акція" вони просто нагадали про себе, що готові працювати за встановленим порядком
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Occupation: болтун

Reputation modifier: 16

• Send private message

190

Saturday, January 12th 2019, 12:23am

А я електрикою можу опалювати тільки одну кімнату із трьох в один момент часу.
Бо не вистачає потужності електричного вводу в 3 кВт, бо РЕС категорично не погоджується давати більше потужність
Я йду вранці на роботу і вмикаю 2 кВт бойлер води. Електроопалення вимикаю, бо не вистачає потужності.
Приходжу увечері в квартирі +12.
Починаю гріти одну кімнату де знаходжусь - кухню.
Потім кухню вимикаю, йду спати у спальню і починаю гріти спальню вже вночі.
Зранку цикл повторюється - все вимикаю, грію бойлер протягом дня.
Міжкімнатні двері всі зачинені, в коридорі +13-14 градусів.
Третю кімнату - залу взагалі покинув і не заходжу туди і нічого там не грію.
Это просто жесть. Может стоит все-таки попробовать этот вариант? Поставить в спальне на 800 Вт и в кухне на 500 Вт. Я понимаю, что по законам физики этого недостаточно, но:
1. Чисто обывательски, при ЦО у Вас были батареи 60 градусов и этого хватало, ТЭНы спокойно держат на батареях эти же 60 градусов.
2. Льготникам электроотопление все равно ставят панелями по 750 и 400 Вт.
3. Стоимость ТЭНов в сравнении с другими вариантами электроотопления в разы дешевле (панель 750 Вт стоит 1200-1500 грн, а ТЭН - от 380 грн).

Статья 34 Конституции все еще действует...

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests