Вы не авторизованы.

Месторасположение: Рубежное, Харьков

Модификатор репутации: 20

• Отправить личное сообщение

191

12.01.2019, 00:25

попробовать этот вариант?
Не відкривається
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Сообщение редактировалось 1 раз(а), последний раз пользователем "Охотник" (12.01.2019, 00:39)

TRIGGER

Вождь

(117,145)

Модификатор репутации: 23

192

12.01.2019, 01:12

попробовать этот вариант?
Не відкривається

Можливо ти не в друзях у нього, налаштування акаунту таке. В мене відкривається.

Это просто жесть. Может стоит все-таки попробовать этот вариант?

Та можна спробувати. Підкажи до кого звертався за монтажем?
Бо це не так просто, підручними інструментами не обійтися, потрібна газосварка відрізати батарею від колектора, заварити колектор, потрібен здоровенний ключ викрутити заглушки. В заглушках треба просвердлити дірки і нарізати різьбу під тени.

А, ще забув сказати - Рубіжанський РЕС не робить взагалі нічого. Вони тільки приймають документи і відсилають їх у Старобільськ у свій головний офіс.
Тільки там роблять техумови, згідно умов договору ця процедура близько 30 днів.
А сам проект зобов"язуються зробити протягом 60 днів.
Це ж така надскладна електроустановка - квартира з трьома розетками, лічильником і автоматом, що її треба малювати аж 3 місяці :(

І по лічильнику двохзонному теж є приколи - тепер не дозволяють ставити лічильники всередині квартири, будуть ставити на лестнічной площадці коло електрощитка в окремій коробці.
І ще цікавий ньюанс - зобов"язують ставити тільки наворочений дорогий лічильник в якому є спеціальне програмоване токове реле.
Яке запрограмоване рівно на 3 кіловати, і якщо увімкнув нагрівачів більше - лічильник вимикає електрику. Нахріна це? Автомат на 16 ампер робить теж саме.
І самий смак - в лічильнику вмонтована система дистанційного безпроводного керування і передачі показів.
Якщо є найменша заборгованість, то тепер електрику не треба лізти в клемники, електрощитки з кусачками, достатньо натиснути кнопку на дистанційному пульті керування і лічильник і електрика вимкнена.
І ще мене непокоїть питання - якщо лічильник пошкодять якісь вандали або вкрадуть, мені що за свої гроші знову його купувати?
Такі наворочені лічильники з прибамбасами дистанційного керування коштують близько 2000 - 3000 грн.
Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

Сообщение редактировалось 1 раз(а), последний раз пользователем "TRIGGER" (12.01.2019, 01:26)

fiks

Старейшина

(27,377)

Модификатор репутации: 15

193

12.01.2019, 11:20

В заглушках треба просвердлити дірки і нарізати різьбу під тени.

Тени вже з різьбою, вкручуються замість пробок. На базарі є тени з різьбою в чавунні батареї, і є з різьбою в алюмінієві батареї. Дуже гарно було б залити в батареї мастило замість води ( хоч якесь таке відпрацьоване). Ще було би корисно зпочатку вирахувати вартість цієї реконструкціі - інсталяції, якщо треба наймати слюсарів. Якщо робиш сам - то зрозуміло, ключ на металобрухті, зварювальний інвертор і болгарка в мене є,...а от з найманою рабсилою може бути невигідно. Може краще здати чавун на металобрухт, та купити масляні обігрівачі?

194

12.01.2019, 16:34

в спальне на 800 Вт и в кухне на 500 Вт. Я понимаю, что по законам физики этого недостаточно...
При ЦО на обігрів одного м2 витрачали в середньому 45,4 Вт, тобто 1300 Вт має хватати на 29 м2
срезанная в лесу...

ReXX

Укробандерофашист

(28,747)

Модификатор репутации: 19

195

14.01.2019, 12:31

Приходжу увечері в квартирі +12.
Починаю гріти одну кімнату де знаходжусь - кухню.
Потім кухню вимикаю, йду спати у спальню і починаю гріти спальню вже вночі.
Зранку цикл повторюється - все вимикаю, грію бойлер протягом дня.
Міжкімнатні двері всі зачинені, в коридорі +13-14 градусів.
Третю кімнату - залу взагалі покинув і не заходжу туди і нічого там не грію.
Отаке воно еквівалентне опалення електрикою.

=-O жах

IDDQD

Бывалый

(551)

Месторасположение: Кременная

Модификатор репутации: 7

196

Вчера, 14:07

Ціна на газ для населення має зрости з 1 травня 2019 року ще на 20% відповідно до постанови Кабміну.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі одного з телеканалів.

"Для формування ціни на газ є постанова Кабінету міністрів. Ця постанова понижує ціну відповідно до розрахунку по формулі. З 1 листопада 2018 року [діє коефіцієнт] 60% від загальної ціни, яка є по формулі. Ця формула передбачає з 1 травня підвищення до 80% від загальної ціни на газ формального розрахунку", - сказав Рева.

"Це в тому випадку, якщо ця формула буде діяти й далі", - зазначив міністр.

При цьому він додав, що застосування формули й відповідне підвищення ціни на газ з 1 травня буде залежати "від багатьох факторів" – ситуації в країні та економічного зростання.

197

Вчера, 14:45

Не знаю, що там Рева заявив, але з 1 листопада коефіцієнт становить 0,6943, тобто майже 70%. Прямим текстом про це, як і про коефіцієнт 0,8 з 1 травня, говориться у постанові, яку опублікували ще в жовтні.
Тобто новина із серії "через пятнадцать понедельніков наступіт лєто!"
срезанная в лесу...

IDDQD

Бывалый

(551)

Месторасположение: Кременная

Модификатор репутации: 7

198

Вчера, 18:45

Не знаю, що там Рева заявив, але з 1 листопада коефіцієнт становить 0,6943, тобто майже 70%. Прямим текстом про це, як і про коефіцієнт 0,8 з 1 травня, говориться у постанові, яку опублікували ще в жовтні.
Тобто новина із серії "через пятнадцать понедельніков наступіт лєто!"

В новости о цене для населения, по вашей ссылке-для промышленности...

199

Вчера, 19:10

Ніт, там скріншот із постанови з формулою, про яку "сказав Рева")) Там же, постом вище, твоя копіпаста з "Економічної правди" про цю постанову))
срезанная в лесу...