You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Мегабит Клуб — Рубежное, Северодонецк, Лисичанск. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Fantom_

Intermediate

(4,356)

Reputation modifier: 12

• Send private message

31

Saturday, December 1st 2018, 4:26pm

Чи варті ці переваги вдвічі більшої ціни?

Разница в цене 1,7 раза, а разница в сроке гарантии 2,7 раза.

Reputation modifier: 20

• Send private message

32

Saturday, December 1st 2018, 4:31pm

разница в сроке гарантии 2,7 раза.
Дуже слизьке місце та гарантія... Я сильно уважно не вчитувався, але там щось типу того, що бойлер мають обслуговувати регулярно і лише авторизовані фахівці, інакше гарантія не дійсна
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Reputation modifier: 20

• Send private message

33

Saturday, December 1st 2018, 8:31pm

Все про бойлери

Зібрав тему докупи
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

This post has been edited 1 times, last edit by "Охотник" (Dec 1st 2018, 8:47pm)

Reputation modifier: 16

• Send private message

34

Saturday, December 1st 2018, 9:22pm

Чи варті ці переваги вдвічі більшої ціни? ХЗ, мені здається, мокрий ТЕН і сам собою достатньо надійна штука, яка зовсім не потребує аж такої частої заміни, як це розписують торговці. А від регулярної заміни аноду і чистки бойлера все одно нікуди не дінешся))

Охотник, респект за більш ретельне вивчення питання!
Варті , чи ні, ці переваги?
- А відповідь проста: - в Рубіжному - не варті, бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3. Тобто, в нас вода м"якіше м"якої. В Южній частині нашого міста, начебто, вода жорсткіша ( чи твердіша) .

This post has been edited 1 times, last edit by "fiks" (Dec 3rd 2018, 4:13pm)

35

Saturday, December 1st 2018, 10:13pm

В Южній частині нашого міста, начебто, вода жорсткіша ( чи твердіша) .

Навпаки, в нас м"якіша. Ти ж бачив мою тему з чисткою бойлера - за два роки експлуатації, з 2010 по 2012 шламу майже не було.
Тільки трохи накип на ТЕНі. Тому я його не чистив з 2012 року і по сей день. Розберу цього літа подивлюся як там зараз.

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

36

Saturday, December 1st 2018, 11:14pm

Навпаки, в нас м"якіша

Каюсь ти виявився правий. Насправді вода на Южній приблизно в 2.5 рази жорсткіша ніж в Рубіжному.
Я й забув, у мене ж є спеціальні прилади для вимірювання показників води.
Прилад для вимірювання солей розчинених у воді, по простому "солемір" або TDS-метр.
А також прилад який вимірює рівень рН та ОВП.
Так от в 2014 році я проводив ряд експериментів з цими приладами і з водою.
Як водопровідною так і кип"яченою, і навіть талою.
Я не знаю що значить оте твоє з інституту -

Quoted

бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3

Але зараз по міжнародним стандартам жорсткість води вимірюють в міліграмах на літр. Тобто кількість твердих осадів в міліграмах на фіксований об"єм води.
І в Рубіжному вийшло 138 мг/л, а Южна 330 мг/л
І виявив цікаву закономірність - якщо воду трохи прокип"ятити то рівень солей знижується процентів на 20-30%.
Але якщо кип"ятити воду півгодини то жорсткість навпаки починає зростати, я так розумію із за википання води.
Але найцікавіший результат вийшов із талою водою, рівень солей після танення льоду і зливу осаду впав приблизно на 50%
Тож якщо ви чули про користь талої води - то в певному сенсі користь від неї таки є, вода стає значно м"якішою.

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

37

Saturday, December 1st 2018, 11:22pm

Тож якщо ви чули про користь талої води - то в певному сенсі користь від неї таки є, вода стає значно м"якішою.

А ще зверніть увагу як впав рівень ОВП в талої води.
Із +212мВ до +150мВ
Це теж плюс, бо чим нижчий рівень ОВП тим краще для організму.
Так що це не такі вже й міфи про користь талої води - підтверджено лабораторними вимірюваннями.

Трохи інформації, що воно таке оте загадкове ОВП -

Quoted

За європейськими стандартами та стандартами ВООЗ, вода вважається
питною при показнику окисно-відновного потенціалу не більше ніж +20 мВ. В
Україні даний показник не нормується. При цьому ОВП сучасної питної води
практично завжди більше нуля і звичайно знаходиться в межах від +150 мВ до
+400 мВ. Відомо, що ОВП внутрішнього середовища людини має негативні
значення (від -100 мВ до -200 мВ). При попаданні звичайної питної води у
тканини людського організму вода забирає електрони від клітин, унаслідок
чого біологічні структури організму зазнають окислювального руйнування.
16
Отже, організм зношується і старіє. Ці дані негативні процеси можуть
бути сповільнені, якщо в організм з питтям і їжею буде надходити вода, яка
володіє захисними і відновними властивостями внутрішнього середовища
людини.

Першоджерело.

Fantom_

Intermediate

(4,356)

Reputation modifier: 12

• Send private message

38

Sunday, December 2nd 2018, 12:15am

Окислительно-восстановительный потенциал зависит от температуры и взаимосвязан с рН, который в свою очередь связан с количеством растворенного в воде углекислого газа (образующего угольную кислоту), растворимость которого увеличивается с повышением температуры.

• Send private message

39

Sunday, December 2nd 2018, 11:07am

Я не знаю що значить оте твоє з інституту -
Quoted
бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3

Та от,запам"яталось з першого курсу, мабуть то була аналітична хімія, що вода буває від 3 до 9, то було дуже давно, в есересері. Зараз терміни, одиниці вимірювання змінились ( міняються).
Ну,от, знайшов таку таблицю
fiks has attached the following image:
  • вода.jpg

• Send private message

40

Sunday, December 2nd 2018, 11:15am

І виявив цікаву закономірність - якщо воду трохи прокип"ятити то рівень солей знижується процентів на 20-30%.

Quoted

Различают жесткость воды временную и общую. Временная зависит от содержания в воде бикарбоната кальция Са(НСО3) и бикарбоната магния Мg(НСО3)2. Простым кипячением эти соли разрушаются, выпадают в осадок и жесткость воды значительно понижается. Этот осадок мы можем видеть на дне и стенках чайника, в котором часто кипятим воду. Если же вода содержит сульфаты и хлориды кальция и магния, жесткость ее называется постоянной и может быть устранена только дистилляцией или химическим путем.