Вы не авторизованы.

Fantom_

Бывалый

(4,263)

Модификатор репутации: 12

• Отправить личное сообщение

31

01.12.2018, 16:26

Чи варті ці переваги вдвічі більшої ціни?

Разница в цене 1,7 раза, а разница в сроке гарантии 2,7 раза.

Месторасположение: Рубежное, Харьков

Модификатор репутации: 20

32

01.12.2018, 16:31

разница в сроке гарантии 2,7 раза.
Дуже слизьке місце та гарантія... Я сильно уважно не вчитувався, але там щось типу того, що бойлер мають обслуговувати регулярно і лише авторизовані фахівці, інакше гарантія не дійсна
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Месторасположение: Рубежное, Харьков

Модификатор репутации: 20

33

01.12.2018, 20:31

Все про бойлери

Зібрав тему докупи
Я всегда налегке, в дороге,
Мои приметы - дождевой плащ, и добрая обувь, и палка,
срезанная в лесу...

Сообщение редактировалось 1 раз(а), последний раз пользователем "Охотник" (01.12.2018, 20:47)

fiks

Постоялец

(27,217)

Модификатор репутации: 15

34

01.12.2018, 21:22

Чи варті ці переваги вдвічі більшої ціни? ХЗ, мені здається, мокрий ТЕН і сам собою достатньо надійна штука, яка зовсім не потребує аж такої частої заміни, як це розписують торговці. А від регулярної заміни аноду і чистки бойлера все одно нікуди не дінешся))

Охотник, респект за більш ретельне вивчення питання!
Варті , чи ні, ці переваги?
- А відповідь проста: - в Рубіжному - не варті, бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3. Тобто, в нас вода м"якіше м"якої. В Южній частині нашого міста, начебто, вода жорсткіша ( чи твердіша) .

Сообщение редактировалось 1 раз(а), последний раз пользователем "fiks" (03.12.2018, 16:13)

TRIGGER

Вождь

(116,554)

• "TRIGGER" создал эту тему

Модификатор репутации: 23

35

01.12.2018, 22:13

В Южній частині нашого міста, начебто, вода жорсткіша ( чи твердіша) .

Навпаки, в нас м"якіша. Ти ж бачив мою тему з чисткою бойлера - за два роки експлуатації, з 2010 по 2012 шламу майже не було.
Тільки трохи накип на ТЕНі. Тому я його не чистив з 2012 року і по сей день. Розберу цього літа подивлюся як там зараз.

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

TRIGGER

Вождь

(116,554)

36

01.12.2018, 23:14

Навпаки, в нас м"якіша

Каюсь ти виявився правий. Насправді вода на Южній приблизно в 2.5 рази жорсткіша ніж в Рубіжному.
Я й забув, у мене ж є спеціальні прилади для вимірювання показників води.
Прилад для вимірювання солей розчинених у воді, по простому "солемір" або TDS-метр.
А також прилад який вимірює рівень рН та ОВП.
Так от в 2014 році я проводив ряд експериментів з цими приладами і з водою.
Як водопровідною так і кип"яченою, і навіть талою.
Я не знаю що значить оте твоє з інституту -

Quoted

бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3

Але зараз по міжнародним стандартам жорсткість води вимірюють в міліграмах на літр. Тобто кількість твердих осадів в міліграмах на фіксований об"єм води.
І в Рубіжному вийшло 138 мг/л, а Южна 330 мг/л
І виявив цікаву закономірність - якщо воду трохи прокип"ятити то рівень солей знижується процентів на 20-30%.
Але якщо кип"ятити воду півгодини то жорсткість навпаки починає зростати, я так розумію із за википання води.
Але найцікавіший результат вийшов із талою водою, рівень солей після танення льоду і зливу осаду впав приблизно на 50%
Тож якщо ви чули про користь талої води - то в певному сенсі користь від неї таки є, вода стає значно м"якішою.

Триггер (триггерная система) — класс электронных устройств, обладающих способностью длительно находиться в одном из двух устойчивых состояний и чередовать их под воздействием внешних сигналов.

TRIGGER

Вождь

(116,554)

37

01.12.2018, 23:22

Тож якщо ви чули про користь талої води - то в певному сенсі користь від неї таки є, вода стає значно м"якішою.

А ще зверніть увагу як впав рівень ОВП в талої води.
Із +212мВ до +150мВ
Це теж плюс, бо чим нижчий рівень ОВП тим краще для організму.
Так що це не такі вже й міфи про користь талої води - підтверджено лабораторними вимірюваннями.

Трохи інформації, що воно таке оте загадкове ОВП -

Quoted

За європейськими стандартами та стандартами ВООЗ, вода вважається
питною при показнику окисно-відновного потенціалу не більше ніж +20 мВ. В
Україні даний показник не нормується. При цьому ОВП сучасної питної води
практично завжди більше нуля і звичайно знаходиться в межах від +150 мВ до
+400 мВ. Відомо, що ОВП внутрішнього середовища людини має негативні
значення (від -100 мВ до -200 мВ). При попаданні звичайної питної води у
тканини людського організму вода забирає електрони від клітин, унаслідок
чого біологічні структури організму зазнають окислювального руйнування.
16
Отже, організм зношується і старіє. Ці дані негативні процеси можуть
бути сповільнені, якщо в організм з питтям і їжею буде надходити вода, яка
володіє захисними і відновними властивостями внутрішнього середовища
людини.

Першоджерело.

Fantom_

Бывалый

(4,263)

Модификатор репутации: 12

38

02.12.2018, 00:15

Окислительно-восстановительный потенциал зависит от температуры и взаимосвязан с рН, который в свою очередь связан с количеством растворенного в воде углекислого газа (образующего угольную кислоту), растворимость которого увеличивается с повышением температуры.

fiks

Постоялец

(27,217)

39

02.12.2018, 11:07

Я не знаю що значить оте твоє з інституту -
Quoted
бо вода в нас, за шкалою твердості, чи жорсткотсі, є 2,3 - це я пам"ятаю з інстітуту...А сама м"яка вода, за шкалою - 3

Та от,запам"яталось з першого курсу, мабуть то була аналітична хімія, що вода буває від 3 до 9, то було дуже давно, в есересері. Зараз терміни, одиниці вимірювання змінились ( міняються).
Ну,от, знайшов таку таблицю
fiks прикрепил(а) это изображение:
  • вода.jpg

fiks

Постоялец

(27,217)

40

02.12.2018, 11:15

І виявив цікаву закономірність - якщо воду трохи прокип"ятити то рівень солей знижується процентів на 20-30%.

Quoted

Различают жесткость воды временную и общую. Временная зависит от содержания в воде бикарбоната кальция Са(НСО3) и бикарбоната магния Мg(НСО3)2. Простым кипячением эти соли разрушаются, выпадают в осадок и жесткость воды значительно понижается. Этот осадок мы можем видеть на дне и стенках чайника, в котором часто кипятим воду. Если же вода содержит сульфаты и хлориды кальция и магния, жесткость ее называется постоянной и может быть устранена только дистилляцией или химическим путем.

Кроме тебя эту тему читают: 1

1 гостей.