You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Wednesday, November 7th 2018, 9:47pm

Author: gentleman

Укрзалізниця

Сподіваюся буде не так як із Х'юндаями

Wednesday, November 7th 2018, 9:45pm

Интернет магазины

А хто заважає зареєструватися на тому ж Аліекспресі декілька разів і з різних акаунтів замовляти посилки?

Sunday, July 29th 2018, 9:01pm

Опалювальний сезон 2017/2018 - Децентралізація системи опалення

Скоріше за все місцеві "умєльци" через газову трубу відмотували електролічильник (тітка працювала у міськгазу Лисичанська і розповідала про такий випадок), а тут раптом стрибок напруги. Як "громовідвід" газова труба, на мій погляд, працювати не буде - заземлення у неї ніяке, ...

Sunday, July 29th 2018, 1:57pm

законопроект о языках

Гарненька стаття. Довго читав (щось звіряв, шукав, аналізував з Вікі). Згідно з цією статтею випливає одна єдина думка: Не тільки народ має берегти свою мову, а у першу чергу інтелігенція, науковці і держава. Якісь намагання нібито і є, та, на мій погляд, вони недостатні. Повинн...

Tuesday, July 17th 2018, 10:32am

Что происходит в г. Рубежное.

Навпевно, хтось із депутатів смердить

Tuesday, July 17th 2018, 10:25am

Жалобы на услуги ISP Megabit Июль 2018

На форумі час не співпадає з реальним.

Tuesday, July 17th 2018, 10:22am

Весёлые картинки

Оце "УКРПОШТА" мочить. Зверніть увагу на дату і час та співставте з реальним часом мого посту. Навіть з урахуванням, того що на форумі час виставлено невірно (годинник відстає на годину)

Wednesday, April 25th 2018, 10:09am

Новости из-за рубежа

Ну, у бідолашної Вірменії вибору просто немає. Азербайджан, Іран та Туреччина - мусульманські держави. Навіть християнська Грузія недолюблює Єреван. То ж у вірмен немає вибору як схилитися під протекторат РФ

Monday, March 26th 2018, 11:22am

Весёлые картинки

Перше, що прийшло в голову: снігур, завернутий у лист - снігурець, а поруч "злой бєндєровец"

Friday, February 23rd 2018, 11:15pm

Только факты

Раніше, ще за радянських часів, я казав, що мене це свято не стосується, бо не служив. Нехай ветерани, нехай військовослужбовці радянської армії - вони хоч якось причетні до цього, це як не крути частина їхнього життя. А мене це просто ніяк не стосується. Просто святкувати як ч...

Monday, February 12th 2018, 5:40pm

Нарочно не придумаешь.

В цю тему. Село. Джмелі гудуть, пташки співають. У дворі на колоді сидить старенький дідуган, люльку палить. Забігає маленький онучок. - Діду, діду, москалі на Місяць полетіли!!! Старий, не витягуючи люльки з рота: - Усі? Тож нехай летять. Може так після звільнення ОРДЛО з декотри...

Wednesday, February 7th 2018, 3:32pm

Новости из-за рубежа

Ну, давайте, ще на угандійців рівнятися

Sunday, February 4th 2018, 2:26pm

Россия -новости, события, факты и пр.

Норільськ тільки наприкінці 2017 року отримав опто-волоконну лінію зв'язку [url='https://www.gazeta.ru/tech/2017/09/25_a_10906352.shtml?updated']лінк[/url]

Sunday, January 21st 2018, 11:54am

Бюджетный смартфон. Подскажите

Хотілося б до вищезгаданого ще не дуже високу ціну. А то останнім часом телефони стали з ціною від літака

Monday, January 15th 2018, 12:44pm

Бюджетный смартфон. Подскажите

То Borzalex Я теж намагаюся "витиснути" усі соки із старенького комп'ютера. Перепробував і Tiny Core Linux, і Puppy Linux, і навіть AntiX... Ну, то таке собі заняття, але старенький копм ще мені служить. Android - це теж Лінукс. А що як зрабити щось подібне з телефоном? Заради тестів придбав якийсь кита...

Sunday, January 7th 2018, 9:32am

Meltdown & Spectre

Після останнього оновлення Windows 10 у брата у Харкові взагалі перестала запускатися ОС.